Nie pierwszy to ss-man ktory zwie sie Kaszuba,nie pierwszy to pstryczek w nos Kaszubom,Polsce i Polakom.

Kto nas robi w wala??? Pamietamy doskonale wywolanie dziadka thuzk z wermachtu przed wyborami,ale czy nikt nie zastanawial sie nad tym kto i po co wyciagnal dziadka thusk,nie nie zrobil tego pan Kurski,zrobila to gazeta ;dziennik baltycki; kto ta akcja kierowal,kto skierowal cala uwage na pana Kurskiego i PiS.Dlaczego poswiecono tyle uwagi dziadkowi???czy to wszystko przypadek,dzisiaj wiemy ze nie.

Kierujacy jewrokolchozem,zdawali sobie sprawe z przeszlosci thuzk-a dlatego tez jego i jemu podobnych jak chociazby inny cwaniak z pomorza slawomir neumann wyselekcjonowano i doklejono do typkow niejasnego pochodzenia jak bul komoruski.Zdawano sobie sprawe z tego ze przeszlosc thuzk-a moze wyplynac podczas kampani,przeciez te faszystowskie ;kaczory; zdolne do wszystkiego.Karta dziadka z wermachtu zagrana va-bank,dziennik baltycki w ktorym pracuje syn thuzk-a odpalil bombe z dziadkiem z wermachtu,zrobiono szum medialny i umiejetnie skierowano cala uwage na pana Kurskiego,dzialaczy Kaszubskich [polecam film na you tube takze;po a polskosc kaszub;] ktorzy tematem i thuzk-iem zajmowali sie od dawna,probowano nawet zlikwidowac pod warszawa podczas dostarczania materialu do mediow,pojechali nie wiedzac ze na te materialy jest blokada inikt tego nie opublikuje.Udalo sie odwrocic uwage zmanipulowanych Polakow od sedna sprawy,czyli od rodziny i pochodzenia,oraz zaslug miedzy innymi dla ss i sd na pomorzu rodziny thuzk.

http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1400,13547984,Dlaczego_wielorasowiec_milczy.html

http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1348,32259.html

http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1441,13548463,Prosto_z_Niemiec.html

a tutaj ss-mani i ten z oczkami znanymi podczas przygotowania do rostrzeliwania zydow z pomorza

http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Photographs_by_Lifta,_PK

http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:Bundesarchiv_Bild_101I-380-0069-37,_Polen,_Verhaftung_von_Juden,_SD-M%C3%A4nner.jpg

uzupełnienie.Ku pamięci Polakom
Pierwszy demokratycznie wybrany rząd Olszewskiego po 7 miesiącach został przez agenturę obalony Nocną Zmianą z Ryżym i Bolkiem na czele.Ryży bał się,ujawnienia akt Stasi na swój temat i ojca,o którym nie wspomina,Bolek dekonspiracji swej osoby przed narodem.Na temat ojca Thuzka i jego samego mogą coś starzy ludzie tam mieszkający i niestety dla niego jeszcze żyjący,powiedzieć,pamiętają to i owo.Z tego co jest tam tajemnicą poliszynela i w trawie piszczy,wiadomo to,że tate czyli senior herr Thuzk był zwykłym kapusiem GESTAPO!!!!wydawał im mieszkających tam Polaków jak i Kaszubów,a zwerbowano go jako złapanego złodzieja okradającego gospodarstwa na Kaszubach ,po wojnie pod okiem UB,SB robił to samo,chodził na złodziejkę już razem z ryżym juniorem!!!,mamy „premiera”,który był młodocianym złodziejem!!!!,dlatego on o ojcu nic nie mówi,temat tabu w rodzince agenturalno złodziejskiej,niema kim i czym się,chwalić,dlatego jego matka wzięła rozwód ze złodziejem wiejskim i agentem GESTAPO!Ciekaw jestem co mi ryży na to odpowie?,pewnie nic jak zwykle i wlezie do szafy. Następny rząd PiSu oblany pomyjami permanentnie był od momentu jego powołania . Żeby trzeciej POmyłki narodu nie było WSIowe media czuwają dzień i noc z ich agentem w CKW Rymarzem(ostatnie to on fałszował do północy mu zeszło,głupio się,tłumaczył) !Ryży Chemiczny Kondonie akta Stasi na twój temat do wglądu,tante Angela i Erika ma do nich dostęp,Moskwa także więc tańczysz jak ci oni grają.Prawda o tobie wyszła,Kaszubi tylko to by szwabo parch i syn agenta Gestapo herr Thuzk robił z Was niewolników? Polacy obudźcie się,z letargu i amoku!!!Parcho szwab herr Thuzk,sprzedał swej nacji,bo jest szantażowany dossier całej jego parcho szwabskiej rodziny,które zawierają akta z archiwów Stasi obecnie BND,naszych służb!!! oraz Moskwy.Ponad 1800 agentów Gestapo(w tym agent Gestapo tate Ryżego!),SS,szpicli z Kaszub,Wybrzeża w tym zbrodniarzy nie zostało pociągniętych do odpowiedzialności po wojnie w tym dziadkowie i ojciec Thuzka,ponieważ byli parchami,przejęła ich parcho bolszewia z NKWD,Śmierszy,potem rodzime(?) UB-sb,IW-WSI,którym gorliwie służyli jak poprzedniej władzy.Polacy otwórzcie oczy!! na kogo wy głosujecie!!! na swych katów,oprawców a teraz ich pomiot.Oni i ich pomiot są szantażowani,ich dossier mają BND-akta przejęte od Stasi,które czytała tante Angela i Erika,CIA,no i Moskwa.Więc służą im wiernie ze strachu przed ujawnieniem prawdy o nich i sprzedają Polskę i Polaków za judaszowskie srebrniki pozwalające ustawić swój pomiot na całe pokolenia.potwierdzają,mleko rozlane.

rozbiór Polski, pod dyktaturą ryżego folksdojcha Thuska. Jest to definitywny koniec Polski czy to jest takie trudne do dostrzezenia – do was mówię bezmyslne stado ogłupione TVN, ITVN, POLSATEM WYBORCZA I INNYMI GADZINOWYMI MEDIAMY. CZY TO DO WAS NIE DOCIERA ???

Dlaczego nikt nie chce wyjasnienia sprawy,dlaczego smieje sie ten ss-man nam w nos,a my nie mozemy sie dowiedziec kto to??? thuzk odpowiadaj kto to