Klawisz gen. Wilgocki z ulicy Wilgi w Piasecznie

2

Luty 26, 2012 - autor: costerin

Proper bud ,czyli porządne budowanie.

Tak właśnie zapowiadał Tomasz Parol  ukrywając przed ludźmi, że powstanie portalu nowy ekran.pl to pomysł WSI . Porządnie zbudowany, ładny i prawy portal internetowy. Jak wiemy zaczął  promocje portalu od wywiadu z pewnym generałem , któremu budowanie także nie jest obce.

Czy generałowie mogą i potrafią budować?

Tak potrafią i jeden z nich zbudował nawet prywatne więzienie . Sam złapał przestępcę i zamknął na własny koszt , gwarantując wikt i opierunek.

Generał Dyzma  zwany Wilgockim  posiadający prywatne więzienie przy ulicy Wilgi w Piasecznie to prawdziwy bohater .

Kiedy Wojciech Dyzma  Andrzej Kaliński,  karany sądownie kryminalista  każący wołać na siebie  pierwszy deweloper Warszawy, poczuł  swąd policyjnych psów oraz prokuratury  zaszył się w lasach wokół Piaseczna, dzielny generał Dyzma Wilgocki z ulicy Wilgi natychmiast kryminalistę pojmał i osadził w swym prywatnym wiezieniu.

Wojciech Dyzma Andrzej Kalinski bezprawnie  pełnił  funkcje w firmie Properbud  znając stan prawny swej osoby i wiedząc, że naraża ludzi na wielkie straty nie tylko finansowe.

Szczęśliwych nabywców  mieszkań pora ostrzec, że pan wielki deweloper jest karanym sądownie malwersantem i jako kryminalista z winy umyślnej nie może pełnić funkcji w spółkach. Przyjazne niedopatrzenie, polegające na nie wyciągnięciu z tego dalszych konsekwencji zawdzięcza zapewne chrześcijańsko nastawionej sędzi z warszawskiej parafii św. Tomasza. Otóż zawieranie umów z osobą bez umocowania jest z mocy prawa nieważne, a członek zarządu pozbawiony prawa sprawowania urzędu z mocy ustawy (wspomniany ustawowy zakaz pełnienia funkcji w spółkach) takiego umocowania – z mocy ustawy – nie ma. Krótko mówiąc – umowa z panem Dyzmą nie miała miejsca .

O braku umocowania z Wojciechem Dyzmą może co nieco powiedzieć pewien notariusz z Milanówka i nie są to opowieści przyjemne. Na razie Dyzma ukrył się – w ramach prawnych perypetii – w willi swego wuja generała Wilgockiego przy ulicy (!) Wilgi. To się nazywa aura miejsca i nazwiska, bo generał znany jest ze swej działalności politycznej, jako bliski współpracownik samego gen. Kadukowskiego i nazwisko ma budzić strach i grozę przed zemstą wojskówki.

 

Firma Properbud

 

 

 

Proper Invest wchodzi

a Properbud Development wychodzi. Taka zacna spółka. Co się stało? Brzydcy klienci brzydko, bardzo brzydko pisali o takiej zacnej firmie, takie oszczerstwa pisali w internecie, ohydne zdjęcia publikowali. I co? Wszystko święta prawda. Zdjęcia prawdziwe, relacje prawdziwe. Nikt nie zaprzeczał, tylko pewien notariusz postraszył jednego internautę (http://properbud.wordpress.com/2008/06/26/przepraszam-pana-notariusza/).

Coś jednak drgnęło poważniej. Ostatnio witryna Properbud Development zniknęła całkowicie, została wyrejestrowana w DNS, czyli http://properbud.pl przestało być widoczne w internecie (http://properbud.wordpress.com/co-to-jest-i-po-co/). Dlaczego? Prezes Kaliński schodzi najwyraźniej do podziemia, będzie kwieciście oferował swe barwne usługi za pośrednictwem folderów, rozdawanych na ulicach, a może ogłoszenia w gazetach? Być może. Ale najpewniej teraz prezes Kaliński zmienia po prostu nazwę:

Proper Invest spółka z o.o.
Mielczarskiego 5 m.13
02-798 Warszawa

Spółkę reprezentuje małżeństwo prezes Agnieszka Agata Kalińska oraz wiceprezes Wojciech Andrzej Kaliński.
KRS:http://www.box.net/shared/54j56i4cgs

Po co się męczyć, Mister Proper cię wyręczy. Zmiana nazwy i pozamiatane, to nie my, to oni.

Właściwie wiceprezes powinien z zarządu zostać wykreślony, jako osoba karana za przestępstwo fałszowania dokumentów, ale kto by się tam tym przejmował. Ważne że pani prezes nie jest karana.

Nowy wehikuł Kalińscy zarejestrowali już przed rokiem, teraz będą musieli się do niego przesiąść w całości, Properbud kojarzy się zdecydowanie negatywnie.

Jak widzimy dziwne zabiegi kojarzą się z  metodą jaką stosował i stosuje grupa nazywająca się nowy ekran zmiany nazw właścicieli itp.

Pani radca prawny  z Dyzmow  Wilgockich  jakoś na takie kryminały uwagi nie zwraca łatwiej grozić używając wyssanych z palca pomówień zarówno portalowi salon24 jak i mi osobiście .

Kryminaliści we własnym domu  Dyzmom Wilgockim nie przeszkadzają.

Kim jest generał Dyzma Wilgocki z ulicy Wilgi w Piasecznie odpowie wam  Tomasz Parol ,Pawel Pietkun  lub sąsiad generała z celi obok pan Ryszard Opara.

 

Reklamy

2 thoughts on “Klawisz gen. Wilgocki z ulicy Wilgi w Piasecznie

  1. […] uzupełnieniu artykułu costerina oraz naszych przyjrzałem się bliżej otoczeniu od strony prawniczej, boć przecie to niebagatelna […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 299 obserwujących.

Luty 2012
Pon W Śr C Pt S N
« Sty   Mar »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
%d blogerów lubi to: