Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – policja -prokuratura-Warszawa

3

Marzec 3, 2012 - autor: costerin

Mirosław  Mrozewski                                                                                               dnia.02.03.2012

adres zameldowania . Koscierzyna ul. Dworcowa 1/1

83-400 woj.Pomorskie

Do;

Komenda Rejonowa Policji Warszawa I

ul. Wilcza 21

00-540 Warszawa

Oficer dyżurny

tel. 22-603-70-55

tel. 22-621-89-09

fax: 22 603-63-03

fax; 22 629-69-37

Sekretariat Komendanta

tel. 22 603-60-50

krp1warszawa@policja.waw.pl

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście

ul. Krucza 38/42

00–512 Warszawa

tel. (22) 44-06-627, 44-06-600, 44-06-645

fax. (22) 621-38-57, 625-75-58

Zawiadomienie o popełnienieniu    przestępstwa

Na podstawie artykulu 304 paragraf 1  K.P.K    zawiadamiam o popelnieniu  w dniu   27.02.2012          o godzinie  17.02 przestępstwa na szkode  moją  oraz mej rodziny ktorego dopuscili sie ;

osoba przedstawiająca się jako Zaczarowana Dorożka  piszaca pod tym pseudonimem Bloga na portalu nowy ekran.pl

Tomasz Parol redaktor naczelny portalu nowy ekran.pl  przedstawiajacy sie takze jako łażący łazarz

Pawel Pietkun redaktor portalu nowy ekran.pl

Romuald Szeremietew

Ryszard Opara

Uzasadnienie oraz dowody-zalaczniki w  sprawie dokonanego  przestępstwa

W dniu 27.02.2012 o godzinie 17.02 opublikowano na portalu internetowym  nowy ekran .pl  poniższy artykuł     http://zaczarowanadorozka.nowyekran.pl/post/54247,rozbijanie-prawicy  dotyczący mej osoby  przedstawiając fałszywe  informacje na temat mej rodziny oraz mnie osobiście. Dokonano tego jak pisze autor po kilku miesięcznym badaniu mej histori osobistej oraz mych danych wlaczając w to także mych Rodziców . Jest to o tyle przykre, zwlaszcza w kwesti mych Rodzicow ,gdyż sa to Ludzie którzy cale swe życie bardzo cieżko pracowali ,szczególnie Matka która prawie przez całe swe życie zmuszona była wykonywac conajmniej dwie prace fizyczne celem utrzymania naszej rodziny  która składała sie z siedmiorga dzieci.

Wyżej wymieniona grupa dokonała  tego przestępstwa z premedytacja gdyż moje dane osbiste są znane wszystkim tym ludziom od maja 2011 a panu Romualdowi Szeremietewowi od lat 80 tych ubiegłego wieku. W maju 2011 zarejestrowałem się na portalu nowy ekran.pl i utworzyłem bloga autorskiego podajac pełne dane osobiste które do dzisiaj sa widoczne i ogólnie dostępne dla wszystkich odwiedzających ten portal oraz widnieja na pierwszej stronie wyszukiwarki Google .

– oto scan z portalu nowy ekran.pl z dnia dzisiejszego 02.03.2012

2 marca 2012

Tutaj znajduje sie link do mych danych  wyszukiwarka Google

costerin – NowyEkran.pl

blogspot.com.nowyekran.pl/ – Translate this page

costerin – Kaszub , czyli jak tworca naszego hymnu Polak.

Pzatem jest liczna korespondencja która załącze pomiędzy mną a redakcją  oraz panem Ryszardem Opara.Jednakże zarowno dokumentacja oraz serwery portalu napewno przechowują wiele z tej korespondencji ponieważ od kilku miesięcy nie publikuję juz na tym portalu.

Mając tak widoczne dowody na swym własnym portalu mogli ci ludzie z łatwoscią ustalic dalsze me dane osobowe ,szczegolnie rodzicow ,tym bardziej że jak widac powyżej dostępne sa także formy kontaktu jak e- mail-adres-skype.

Niestety ludzie ci dokonali jawnej i upokażającej mistyfikacji oraz upodlenia nie tylko mnie samego ale także mych Rodziców wstawiajac na stronę glówna portalu nowy ekran.pl  poniższy artykuł jawnie i z premedytacja sugerując milionom czytelników ze jestem  zupełnie inną osobą.

Demaskacja części ataków na Nowy Ekran, który szanuję jako portal groźny dla obecnego układu.

Od jakiegoś czasu podejrzewałem kim jest niejaki Mirosław Mrożewski, znany ze wściekłego atakowania Ryszarda Opary. To człowiek budujacy wokół siebie legendę podziemia, w rzeczywistości jednak kontakt KGB, bywający w latach 1991-93 w domu osławionego szpiega Ałganowa. Niewiele o nim wiadomo, oprócz tego, że zarówno ojciec jak i stryj byli Tajnymi Współpracownikami, a w rzeczywistości agentami KGB działajacymi pod przykrywka TW w SB:

IPN BU 001043/1643 MROŻEWSKI JERZY ZDZISŁAW

Sygnatura: IPN BU 001043/1643

Nazwisko: Mrożewski

Imię/imiona: Jerzy Zdzisław

IPN BU 00257/227 MROŻEWSKI PIOTR

IPN BU 001102/1294 MROŻEWSKI PIOTR

Sygnatura: IPN BU 00257/227

Nazwisko: Mrożewski

Imię/imiona: Piotr

Nazwa bazy: MSW

Jeden z tych panów zasłynął udziałem w operacji SB kryptonim „Kusza”.

Sam Mirosław Mrożewski to bliski znajomy niejakiego płk. Tadeusza Kowalczyka. którego dossier przekażę Redakcji Nowy Ekran, gdyż strasznie się interesuje tym portalem, z którym bywał m.in. na uroczystościach upamiętniających rocznicę Armii Ludowej pod pomnikiem „Czterech Śpiących” w Warszawie, oraz na mszach za Ojczyznę – by się dostać w kolejne środowisko.

Mirosław Mrożewski vel Costerin, od pewnego czasu zajmował sie inwigilacją Adama Słomki, wyciąganiem informacji na jego temat; głownie sposobami korespondencyjnymi; które nastepnie były pomocne róznym organom do dręczenia Adama Słomki, tworzenia prowokacji i dalszych inwigilacji. Następnie zajął się szczuciem na siebie w sieci ludzi o korzeniach patriotycznych lub zwykłych blogerów, posiadających ważne grona czytelników. Prowadził też działania prowokacyjne, polegające na dezawuowaniu róznych portali poprzez umieszczanie ostrych antysemickich artykułów obarczonych gwiazdami dawida, swastykami i podobnymi symbolami. Czytelnik takiego portalu miał nabrać przekonanie o jego oszołomskim i faszystowskim charakterze strony internetowej co ograniczyłoby jej wpływy.

Zająłem sie Mrożewskim na początku grudnia 2011, co było spowodowane nasileniem się jego napastliwości na ludzi związanych z Nowym Ekranem. Potraktowałem to jako zadanie detektywistyczne, gdyż lubie rozwiazywać takie łamigłowki i jako były policjant mam odpowiednie przygotowanie.

Sprawa, która była dla mnie arcyciekawa, to absolutny brak obaw przed odpowiedzialnością sądową Pana Costerina, jego poczucie bezkarności. W przypadku stwierdzenia tak silnych powiazań agenturalnych i ciagłej służby rozbijaczej (na zlecenie albo w ramach powrotu do łask) „charakterność” tej osoby staje sie bardziej zrozumiała.

Inną charakterystyczną cechą Mirosława Mrożewskiego jest budowanie powiązań spiskowych, celem pozyskiwania informacji, z różnymi bytami sieciowymi; głównie blogerami. W ten sposób nawiązał współpracę z niejakim Joe Chal, biednym emigrantem z Australii, przedstawiającym sie jako biznesmen. Joe Chal to jego prawdziwe nazwisko. Razem próbowali zaszczuć Ryszarda Oparę szeregiem publikacji, może to miec podtekst finansowy (haracz?) albo w ramach rozbijackiego zlecenia realizowanego przez Mrożewskiego względem Nowego Ekranu. Równolegle Mrożewski zaczął osaczać niejakiego Pawła Czyża, osobę pokrzywdzoną przezsystem sądowy. Operacja ma znamiona działania podobnego jak względem Adama Słomki: uzyskanie zaufania przez popieranie, nagłaśnianie i eskalację sprawy, wyciagnięcie informacji, zniszczenie.

Ostatnimi czasy zwróciłem uwagę na nowy kontakt medialny agenta Costerina. Na Nowym Ekranie zaczęły się ukazywać przedruki z ataków Mrożewskiego i Chala na Nowy ekran, dokonywane przez tzw. Grupę Fiatowca.

W piątek, po operacji „zniszczyć Tygodnik Nowy Ekran” zapoczątkowanej przez GPC spodziewając się kolejnych inspiracji agenta Costerina postanowiłem dokonać prowokacji. Założyłem konto e-mail na nazwisko Jan Kamiński i przedstawiając się jako osoba bardzo dobrze poinformowana wysłałem do Fiatowca list o takiej treści (za którą z góry przepraszam Panią Niegowską, ale musiałem rzecz uwiarygodnić):

witam,
podoba mi sie twoja dociekliwosc oraz odwaga w pisaniu chlopcom z nowego ekranu co o nich wiesz.

mozesz wykorzystac taka oto informacje jesli potrafisz ja zweryfikowac:

1. tygodnik nowy ekran nie ruszy, GP nie ma co sie obawiac, Opara i Parol otrzymali wczoraj delikatne spierdalaj od Ruchu oraz Kolportera. wiem bo mam w tym pewien udzial. maja teraz chlopcy z nE problemik bo oferty jakie dostali (wymagania, kasa, kary) sa takie, ze nie zarobila by na nich nawet polityka albo wprost. Posla wlasnie informacja do ich ludzi ze zawieszaja projekt na czas nieokreslony.

2. nowy ekran dostanie za miesiac-dwa kase z funduszu Private Equity, nie wiem jeszcze jakiego ale to moze byc od tego pojeba Kobylanskiego z Urugwaju, znaja sie z Opara. To bedzie jakies 3 mln zl (bo raczej nie EURO) za 25% akcji. Fajnie? Nie tak bardzo, PE zarzadal od NE zmiany zarzadu i wypierdolenia polowy ludzi (ciecie kosztow). musza to zrobic inaczej kasy nie zobacza. Opara ma pewnie to w dupie ale Parol ma kolejny problemik. A musza to zrobic juz w marcu. Potem pewnie zatrudniom wiecej ludzi za wieksza kase ale teraz wkurwiom swoich i bedzie gnoj w redakcji.

i tips: wchodza w jakies radio (na to wlasnie bedzie ta kasa).

Nie ukrywam ze nie kocham portaliku NE wiec chuja mnie obchodzi co zrobisz z tym info. Mozes publikowac niech sie napierdalaja miedzy soba kto sypnal.

Skad to wiem? Poczytaj o pewnej maszynce do telefonow i kurwie niegowskiej. Wiem teraz o nich wszystko.

ZQ

Z – od „Zaczarowana”

Scan poniżej:

Powyższy mail zawierał tylko jedną informacje sprawdzoną, związaną z problemami Tygodnika Nowy Ekran z kolportażem. Dowiedziałem się o tym rano tego samego dnia od Tomka Parola, do którego na PW napisałem „szkalują was dziś w gazecie polskiej kiedy ruszacie z tygodnikiem” odpowiedział: „niestety jeszcze nie teraz, właśnie przygotowuję informację dla naszych dziennikarzy, że kolporterzy złożyli nam trudne warunki do spełnienia”. Reszta to plotki, prawdziwe lub nie, z którymi spotkałem się zamykając w lutym sprawę Costerina.

Po kilku godzinach nastąpił spodziewany efekt z tym że w innej kolejności niż się spodziewałem.

Tego samego dnia, o godzinie 19.02 na Salonie24 agent Mrożewski opublikował tekst pt.:

Kac Wnet & Kobylanski skaScuje Pietkuna

http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna

w którym pojawia się informacja przetworzona z mojego listu mailowego skierowanego do Grupy Fiatowca:

Więc co tak męczy  i powoduje,  że mają zawroty głowy  ludzie R. Opary?

Męczy ich to,  że będą musieli zarżnąć  najnowszy pomysł WSI wydania  tygodnika Nowy Ekran, który  był zapowiadany na marzec.

– Ruch oraz kolporter  pokazały środkowego palucha  ludziom z WSI  przedstawiając im  kosztorys nie do zaakceptowania. R. Opara  stwierdził,  że takiej kasy na niepewny bussines nie wyłoży. Parol trzasnął drzwiami i poszedł z Pietkunem na piwo.

Ryszard Opara zwrócił się  o kasę do funduszu  Private Equity.

Chętny na wyłożenie kasy jest  inny milioner, który podobnie jak Opara, dorobił się ciężka pracą miliardów na Zachodzie.

Pan Kobylański z Urugwaju chętnie wyłoży co najmniej 3 miliony dolarów, aby przy okazji uruchomić także radio,  ale ma swoje wymagania.

Żąda drastycznych zmian w portalu, redukcji redaktorków ,zaprzestania finansowania takich pomysłów jak chociażby ZbiK  Carcajou oraz zaprzestania finansowania  drugiej połówki z kamera Carcinki.

Ciekawostka?

To nie wszystko, równo 2 godziny później (co do minuty), o godzinie 21.02 pojawia się rzekomy wywiad Fiatowca z Alefem Sternem (który też wart jest osobnej enuncjacji) pt: Stypa na Nowym Ekranie

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/53897,stypa-na-nowym-ekranie

w którym w oparciu o moją prowokację i tekst agenta Mrożewskiego pojawia się dyskusja na temat upadku Nowego Ekranu i Tygodnika Nowy Ekran:

No właśnie z list wyborczych nic nie wyszło, a co będzie  twoim zdaniem z gazetą NE?

– Moim zdaniem wyjdzie zero czyli nic. Jak śpiewała Budka Suflera. Więc jako Sufler podpowiadam z budki, co prawda nie ruskiej, a polskiej: „Scenarzysta kasę wziął, potem zaczął pić i z dialogów wyszło dno, Zero czyli nic”. Kompletna klapa. W zeszłym roku byłem jednym z pomysłodawców gazety NE, ale kiedy zobaczyłem jak to jest organizowane, kto i jak się za to bierze, kogo się do tego nie dopuszcza,  zapowiedziałem, że nic z tego nie wyjdzie. I nie wyjdzie.

Dlaczego?

– Bo po prostu ma nie wyjść. Po owocach ich poznacie, od początku podejrzewam Nowy Ekran o misję zabierania ludziom czasu, pomysłów, energii i rzeczywiście to im doskonale wychodzi. Angażowania ich w projekty, które mają się nie powieść. W polityce i w strategii wojskowej to bardzo znana metoda. Sun Tzu też o tym pisze. Nowy Ekran robił dobre wrażenie i to wszystko był wielką nadzieją Blogerów, a dziś jest miejscem, które powoli upada.

Cały tekst jest tak napisany by czytelnik odniósł wrażenie, że Stern wiele wie o rzekomych powiązaniach Opary i że wieszczy problemy z tygodnikiem: które niechybnie się spełnią.

Zastanawia dlaczego Fiatowiec sam nie skorzystał z otrzymanej informacji ale przekazał ją Costerinowi. To proste, tylko agent Costerin czujący się bezkarnie mógł stwierdzić, że informację zweryfikuje (czego nie zrobił, gdyż prawda tu nie ma znaczenia) oraz że gotowy jest ją opublikować. Bojaźliwy Fiatowiec wolał by najpierw rzecz trafiła do sieci przez odważnego mrożewskiego.

Dalsze działania to już jakby na fali. Mrożewski rozpowszechnia wiadomości podkoloryzowane przez siebie jednocześnie puszczając w eter plotkę o kłopotach finansowych Nowego Ekranu, Fiatowiec i Stern konfabulują na swój sposób wciagając w to niejakiego Tomasza Urbasia – który mając swoje porachunki finansowe z Oparą stracił czujność:

http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/54204,cenzura-na-nowym-ekranie-dzien-gniewu-to-poczatek-polskiej-wiosny-ludow

http://alefstern.nowyekran.pl/post/54240,noc-krotkich-scyzorykow-w-piaskownicy-na-nowym-ekranie

5 godziny temu napisałem do Tomka Parola, że wiem coś tej całej sprawie i czy mogę na Nowym Ekranie napisać. Odpowiedział: jeżeli to prawda pisz, bo ja już mam dosyć kopania sie z koniem. Wtedy powiedziałem mu o której godzinie ma sie spodziewać notki.

Przestrzegam niniejszym prawą stronę przed rozbijactwem agenta Mrożewskiego oraz przed takimi blogerami od dezinformacji jak Stern. Bo Fiatowca i Urbasia uważam za zwykłych naiwniaków pragnacych popularności za wszelką cenę.

Agenci i cwaniacy, nie bagatelizujcie blogerów, bo zawsze wśród nich może się znaleźć cwaniak, który was zdemaskuje.

 • Tagi:

2289 odsłon |  zgłoś nadużycie  | do obserwowanych

Top of Form

Bottom of Form

skomentuj

1

2

3

4

5

Średnia ocena: 4.1 (26 głosów)

Wykop… premiera, ministra, Lisa

KOMENTARZE

skomentuj

Leżący Łazarz dał głos jako Dorożkarz hehehehe – prowokator, szydło z wora wyłazi jak jesteście żałośni…

nadużycie link skomentuj

ALEF STERN 27.02.2012 18:05:10

 • @ Autor

A, to pyszne ‚ciasteczko’ 😉
Dziękuję :-)))

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 18:13:51

 • @milicjant

„(…)Rozpala kolczatką żebra
I pali na stosie
Poluje na dziki i łosie
Jego mięśnie są twarde
Niczym kobalt
Jest zły niczym orzeł
Walczy jak wilk w górach
Jego moc jest wielka jak sanktuarium!(…)”

odważny ten nasz milicjant dorożka!

tylko po co głupku nazywasz Niegowską kurwą?

nadużycie link skomentuj

gąszcz 27.02.2012 18:27:19

 • Robi się naprawdę niezły kryminał.

Dziwne ostatnio wywiady panów Fiatowiec i Alef stern ze sobą. Szkalowanie NE szyte grubymi nićmi.

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 18:40:14

 • Za dużo tutaj tego podsrywania

I jedni i drudzy wyglądacie na nieźle szkolonych agentów. Te prowokacyjki, kontrprowokacje… czyste SB.
To wcale nie robi z Salonu24 mniejszego zła, to dopiero kombinatorzy!
Dużo wszędzie tego ścieku, szarych eminencji, dziwnych indywiduum i pewnie przyszłość jest dla indywidualnych blogerów na… swoich indywidualnych blogach, przetrwają najlepsi.

nadużycie link skomentuj

Muni 27.02.2012 18:56:49

 • @All

Decyzją redaktora naczelnego Nowego Ekranu konto Tomasza Urbasia zostało wyłączone. Powód: działanie na szkodę portalu Nowy Ekran

nadużycie link skomentuj

Pluszak 27.02.2012 18:57:03

 • @autor

No dobra, ale skąd się wziął wątek RzBiK i Carcajou? RzBiK stanowi jego zdaniem jakieś zagrożenie? Mam się czuć wyróżniony? Carcinka też?

nadużycie link skomentuj

carcajou 27.02.2012 19:19:42

 • Spy

Polecam bardzo dobry thriller Tomasa Alfredsona „Szpieg” do znalezienia również na torrentach. Atmosfera w filmie bardzo podobna do tej co zapanowała na NE.

nadużycie link skomentuj

kam 27.02.2012 19:28:57

 • @ALEF STERN 18:05:10

Nie jestem cwaniaczku Łazarzem. Chociaż pewnie bardzo byś chciał by tak było.

nadużycie link skomentuj

zaczarowana dorożka 27.02.2012 19:38:38

 • @gąszcz 18:27:19

Przepraszam Panią Bożenę Niegowską, to było tylko na potrzeby demaskacji.

nadużycie link skomentuj

zaczarowana dorożka 27.02.2012 19:40:32

 • @carcajou 19:19:42

wymysł agenta Mrożewskiego, nie lubi was i Pietkuna, widoczne jest że chciał wprowadzić ferment.

nadużycie link skomentuj

zaczarowana dorożka 27.02.2012 19:42:01

 • @kam 19:28:57

Tak to jest gdy agentura wpływu działa: wszyscy wszystkich oskarżają. Niech to będzie zimny prysznic dla blogosfery. Niech nastapi przewietrzenie.

nadużycie link skomentuj

zaczarowana dorożka 27.02.2012 19:43:51

 • @prawi co wiec 18:40:14

Oprócz podejrzeń o działanie na czyjąś szkodę na zlecenie, polecam rozpatrywanie każdej z takich sytuacji, jako prozaicznej sodówki, która uderza niektórym w różnych sytuacjach.
Na przykład Tuskowi uderzyła z lekka po pierwszym ‘wyborze’, a po drugim tak zalała mu oczy, że nie dostrzega niebezpieczeństw tego, co podpisuje (np. AKTA).
W Sieci niebezpieczeństwo sodówki dostrzegam u niektórych tzw. znanych autorów.
Autorów znanych tylko w Sieci.
Ani cały Świat, ani cała Polska nic o nich nie słyszała, jednak mają tak wiele ‘klików’ w Sieci na ich konta, że uwierzyli, iż te kliki i kilka, kilkanaście, kilkaset ‘dobrych komentarzy’ robi z nich jakieś guru.
Stawiają się wtedy sami na ‘czele’ i na ‘czole’ własnych wyobrażeń o swojej wielkości.
I tu ‘grzebiemy psa’.
I tu możemy mieć odpowiedź na zawiedzione ambicje, żeby ich wysłuchał ten, który prowadzi jakąś sprawę, jakieś Media, że to ON najlepiej podpowie, i TYLKO ON ma rację w doradzaniu. W każdej sprawie, którą ON porusza na forum lub na PW, tylko ON ma rację.
Taki KTOŚ, chce mieć wpływ i chce potwierdzenia, że ma wpływ na wszystko (rozwój, misję, strategię, i inne – wpisz, jakie?).
Byle tylko nie wkładać w to kasy. Kasę daje właściciel, który zdaniem samozwańczego guru nie ma racji w niczym.
Kiedy właściciel ma inne zdanie, niż guru Sieciowy, tym gorzej dla właściciela?
Tak widzę inną stronę medalu, walczących nie tylko po prawej (politycznie) stronie.
Komu wody, komu?
To takie ludzkie przywary, że lubimy się chełpić, chlapać w wodzie, pić z krynicy mądrości … i inne „pić” na wodę fotomontaż …

Tak sobie myślę …i mogę nie mieć racji 😉

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 19:47:47

 • @zaczarowana dorożka 19:43:51

Przepraszam wszystkich ale musze to powiedziec

POLSKIE WARIATKOWO
i wy panowie podejmujecie dyskusje naprawy panstwa !!! sami sie naprawcie

nadużycie link skomentuj

abartr 27.02.2012 19:50:25

 • ZA NOWY EKRAN TRZEBA SIĘ DUZO MODLIĆ…

…w ogóle – to wciąż za mało jest dobra w naszych wielowątkowych kontaktach. Życie się toczy, dzieci rosną… co im przekażemy?

nadużycie link skomentuj

Eugeniusz Sendecki 27.02.2012 20:05:05

 • @zaczarowana dorożka 19:38:38

tak się zastanawiam….czemu tenże Mrożewski alias Costerin sugerował to 18 lutegohttps://costerin.wordpress.com/2012/02/18/admiral-m-toczek-pirat-historyczny/….
czy panowie Costerin/Alef Stern wiedzieli już wtedy że @zaczarowana dorożka robi prywatne śledztwo i wykonano uderzenie wyprzedzające……?……

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 20:37:31

 • póki co drodzy blogerzy i komentatorzy

piszmy na NE opierając się tylko i wyłącznie na własnej logice i prawdzie..PRAWDA tłumaczy się sama i tylko KŁAMSTWO trudno się udowadnia…SALON24 juz dawno został przejęty przez zainteresowane służby,pan Michałowski z prezydenckiego dworu dał szefowi SALONU24 propozycje nie do odrzucenia,a teraz jeszcze doszedł do władz decyzyjnych niejaki… DWORAK …czyżby tylko zbieżność nazwisk…???

nadużycie link skomentuj

val 27.02.2012 20:45:25

 • @prawi co wiec 20:37:31

Nie jestem w stanie konfrontować wszystkich wpisów costerina z tym, co piszecie, jednak ilekroć zaglądam na polecane przez Was linki do jego wypowiedzi, to widzę, że on jest sobie SAM.
SAM do SIEBIE pisze, sam sobie odpowiada, czyli nie ma tylu wyznawców, jak podnosi się „wrzask” na NE z jego powodu.
Coś mi się tu nie zgadza, bo nie umiem dodać 2 do 2 😉

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 20:46:50

 • @val 20:45:25

Jestem absolutnie podobnego zdania. Z tymże Mrożewskim próbował dyskutować GPS.65 czyli dziś nieoficjalnie członek rady BiK. Mrożewski posługiwał się typowymi insynuacjami, ŻADNYCH konkretów.
http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna

Póki co moje wrażenie jest takie-ktoś próbuje nas rozegrać . Odkąd jestem na NE nie spotkałem się z jakimś atakiem z tej strony na S24 czy niezależnych.pl . Tymczasem z tamtej strony wiele ataków i nic dziwnego ,że ktoś stara się na nie odpowiadać. Jednak żadnych zaczepek ze strony NE nie widziałem. To mi wystarczająco do myślenia ,że po stonie GaPol a istnieje dużo złej woli (przynajmniej) dla kolejnego prawicowego medium , albo…….no właśnie …..albo zmasowane ataki uniemożliwiającve powstaniu JEDYNEGO prawicowego medium.

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 20:58:48

 • !

„Wojna przybierała […] coraz bardziej charakter grzęzawiska, z którego można wyszarpnąć jedną nogę za cenę zapadnięcia się drugiej.”

Gustaw Herling-Grudziński

nadużycie link skomentuj

Szeremietiew 27.02.2012 21:05:21

 • NAZWISKO PISANE PRZEZ Z CZY Ż ???

Cytuję komentarz Mirosława Mrozewskiego –

,, @darski
Prosze zobaczyc co red.naczelny Tomasz Parol z nowego ekranu napisal tutaj pod jednym ze swych nickow .

Analfabeta mimo ze maja moje dane osobiste wynalzl jakiegos Mrozewskiego pisanego z Z z kropka i poszli po calosci.
http://zaczarowanadorozka.nowyekran.pl/post/54247,rozbijanie-prawicy

Wydam oficjalne oswiadczenie w tej sprawie.

to juz nie jest zart to kryminal –

Honor moj i mej rodziny zostal ugodzony i kieruje sprawe do sadu.

to juz nawet nie jest pomowienie lecz publikacja klamstw z premedytacja
MIROSLAW MROZEWSKI
18
71
| 27.02.2012 20:58 „

z przytoczonego artykułu
http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna

TA JAK W KOŃCU JEST Z TYM NAZWISKIEM ???

nadużycie link skomentuj

kowal 27.02.2012 21:16:07

 • @kowal 21:16:07

Proponuję ciszej, a właściwie ciszę nad tym nazwiskiem i nickiem 🙂

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 21:21:23

 • @InaMina 21:21:23

A niby dlaczego ?
Jeden pisze tak ,drugi tak ,to znaczy ,że ktośchce zemnie zrobić idiotę ,na co się nie zgadzam .

Pan Opara zapowiadał wszczęcie sprawy sądowej o pomówienia przeciw temu M.Mrozewskiemu i dalej cisza .
Teraz ten zapowiada wszczęcie sprawy ,więc ,, ciszy „to ja widzę aż zbyt wiele .

nadużycie link skomentuj

kowal 27.02.2012 21:32:20

 • InaMina 21:21:23

Czyżby chodziło jedynie o to?

nadużycie link skomentuj

WojtekCy. 27.02.2012 21:33:08

 • @kowal 21:32:20

Zapowiadanie spraw sądowych jest całkiem widowiskowe, jednak wszyscy wiemy, jak długo trwa cyrk sądowy. nie spodziewałabym się szybko wyników;)

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 21:44:16

 • @WojtekCy. 21:33:08

A bo to ja wiem, o co komu chodzi?;)
Domyślać się będę, że chodzi bardziej o ambicje, a ‚piosenki’ dla pieniędzy są pisane pod publiczkę ambicji :-))
Pozdrawiam 🙂

nadużycie link skomentuj

InaMina 27.02.2012 21:46:27

 • @Pluszak 18:57:03

,, @All
Decyzją redaktora naczelnego Nowego Ekranu konto Tomasza Urbasia zostało wyłączone. Powód: działanie na szkodę portalu Nowy Ekran

Pluszak „

Nigdy nie ufałem T.F.Urbasiowi ,ale skasowanie mu bloga to strzał we własne kolano .

Kilka godzin wcześniej smętne tłumaczenia ,że nie zawieszony ,tylko ostatni wpis Urbasia usunięty ,a wieczorem jesnak totalnie wycięty -ocenzurowany trwale .???

nadużycie link skomentuj

kowal 27.02.2012 21:49:17

 • Oświadczenie Costerina

W zwiazku z ukazaniem sie na waszym portalu nieprawdziwych -oczerniajacych mnie osobiscie oraz moja rodzine informacji zwracam sie z prosba o ujawnienie danych osobistych osoby ktora dokonala wpisu.

http://zaczarowanadorozka.nowyekran.pl/post/54247,rozbijanie-prawicy

Opublikowano klamliwe informacje na temat mej osoby

Moje nazwisko Miroslaw Mrozewski drugie imie franciszek

-ojciec Kazimierz Mrozewski

-matka Maria Mrozewska z domu Szulist.

Zmieszkaly Koscierzyna 83-400 ul.dworcowa 1/1

Piszac i zazucajac mi ze jestem czlowiekiem o nazwisku MROŻEWSKI

czyli pisane nazwisko z Z z kropka doknaliscie klamstwa .

skojazyliscie to nazwisko z mym nickiem costerin co oznacza ze dokonaliscie zlamania prawa z premedytacja.

Sprawa zostanie skierowana do sadu .

Moje dane osobowe z poprawnym pisownictwem sa u was na portalu od poczatku mej tam bytnosci

Wiec nie jest analfabetyzm redaktora naczelnego lecz celowe dzialanie.

Wasze plany jako agentow WSI generalkicji Wileckiego i waszego wodza

spod ciemnej gwiazdy Ryszarda Opary tym samym swiadcza o bezwglednosci i zamiarach jakie macie wzgledem nas -spoleczenstwa Polskiego.

Podpisano

Mirolsaw Mrozewski z Z bez kropki.
https://costerin.wordpress.com/

nadużycie link skomentuj

dago 27.02.2012 21:55:39

 • @kowal 21:49:17

Blog Tomasza Urbasia jest zablokowany / wyłączony / nie wyświetla się – konto Tomasza Urbasia jest zablokowane. Blog nie został skasowany. Dalsze decyzje związane z blogiem / kontem Tomasza Urbasia podejmuje redaktor naczelny lub jego zastępca.

nadużycie link skomentuj

Pluszak 27.02.2012 22:06:06

 • @dago 21:55:39

http://mmrozewski.gazetawarszawska.com/
pod tym linkiem widnieje nazwisko z „Ż”

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 22:26:58

 • Zbyt duzo „gnoju” na tym portalu – wychodze z niego!

Jeszcze jeden byly mundurowy policjant a moze rowniez i milicjant a moze ZSomowiec czy Ormowiec?

Jeszcze jedna prowokacja skierowana przeciwko niezaleznym blogerom!

Zadziwiacie i przescigacie sie w pomyslach tak typowych dla bylego znienawidzonego przez wielu Polakow systemu.
Nie wrozy to Wam sukcesu!

Zawsze podkreslalem “Nie jestem Waszym wrogiem” ale musicie sie pozbyc tych metod bo one sa wrogie.

Zegnam

nadużycie link skomentuj

AussieJC 27.02.2012 22:29:18

 • @AussieJC 22:29:18

Chyba masz niezłe powonienie.

nadużycie link skomentuj

35stan 27.02.2012 22:37:03

 • Nowy Ekran Gapol atakował piórem Ściosa

Ten A.Ścios ma jakąś obsesję na punkcie Nowego Ekranu. Nie łapię za bardzo o co mu chodzi, on chyba wszędzie widzi agentów, on jeden święty i wszystkie rozumy zjadł. Wczoraj na S24 zostały ujawnione jego personalia, tak jak się można było spodziewać do pisania o NE nakręcał go Macierewicz. Nie ufam ani jednemu, ani drugiemu.A Gapol najlepsze dni ma już za sobą, ta GPC to niewypał, chyba że ktoś do nich dopłaca.

nadużycie link skomentuj

Antypeerel 27.02.2012 22:48:14

 • Nic nadzwyczajnego, proponuje specjalnie się nie emocjonować.

Jak ktoś chce robić politykę na serio, to z problemem agentury będzie na co dzień.
Pamiętam początki działalności w 80 roku. Różne podejrzenia szybko się pojawiły, wywołując zrozumiałą nerwowość. Było sporo ludzi, którzy każdego co miał inne od niego poglądy z punktu zaliczali do agentów. Była to oczywiście głupota. Jak się zdaje prawdziwi agenci mieli wtedy instrukcje, aby nie mieć wyrazistych poglądów, starać się zgadzać ze wszystkimi (aby nie podpaść komuś), natomiast delikatnie podsrywać innych, że agenci. W ten sposób bezpieka utrudniała działalność opozycji. Ktoś mi kiedyś opowiadał (ja nie wiem czy to prawda, i nawet nie pamiętam kto, to tyle lat), że w tej atmosferze podejrzeń w najlepsze w regionie funkcjonował oficer SB, ale to był taki fajny chłop.
Z czasem ludzie się uspokoili, jak też nabrali trochę wprawy w identyfikacji agentury.
Generalnie to nie zaszkodzi trochę książek poczytać, choćby Suworowa „Akwarium”, i jeszcze kilka z tej branży. Już się wtedy ma podstawy.
No i polityka prawdziwa tak naprawdę jest dla ludzi o sporej inteligencji, i też przezorności, i spostrzegawczości, i o mocnych nerwach, i umiejących trzymać gębę na kłódkę, i niezłych aktorów umiejących blefować. Też trzeba opanować umiejętność, jak mówić dużo, a jednak pewnych rzeczy nie powiedzieć, tych co nie należy. Tacy mogą próbować coś grać samodzielnie. Reszta będzie świadomie lub nie popychana i manipulowana przez jakieś agentury.
Nasi politycy są generalnie pchani przez różne agentury. Są generalnie za głupi, aby coś pograć samodzielnie. A poza tym oni nie bardzo czują się Polakami. Oni tak czują się Polakami, że chcieli by Polaków kompletnie przerobić, a to na Niemców, a to Amerykanów, a to Brytyjczyków, a to na Ruskich, a to na Żydów – bo tamci to hoho, taka cywilizacja, taka potęga, nie to co Polacy. Z takim podejściem są znakomitym materiałem na agentów, nawet nie trzeba ich formalnie werbować, sami za friko zaoferują swoje usługi. Tego typu prostytutki też zresztą występują tutaj na NE w całkiem sporej ilości, i się dziwią że ja ich wyzywam od agentów i mam dla nich prostą propozycję – jak ci się Polska i Polacy nie podobają, to spierdalaj.
A oczywiście przypadek Costerina, jeżeli się potwierdzi, będzie pięknym przykładem fachowo sprofilowanego profesjonalnego agenta, sprofilowanego na gorącego patriotę oczywiście. Jeżeli jego posty i komentarze są nadal na serwerach, to warto będzie je udostępnić w celach, że tak powiem naukowych.

nadużycie link skomentuj

Antoni1 27.02.2012 22:54:02

 • @AussieJC 22:29:18

bez żalu. przejrzałem Pańską tfu-rczośc na NE i przynajmniej 90 % komentarzy dotyczy szkalowania, pomawiania Opary. Taki był jedyny cel Pańskiej obecności tutaj.

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 23:03:47

 • @prawi co wiec 22:26:58

Mój stosunek do Costerina jest obojętny. Wkleiłem po prostu zapowiadane przez niego oswiadczenie .
Skoro jedna i druga strona sporu grozi sądem należy poczekać na pozwy i orzeczenia sądowe .Poniedziałek zaczął się od Wałęsy w motorówce ,ujawnieniem nazwiska Ściosa na Salonie24 przez Francisa de
http://francis.de.salon24.pl/394554,nas-moga-pomawiac-i-wyzywac-od-szumowin
Na NE zadyma z Costerinem ,Urbasiem ,Alefem Sternem .Jednym słowem jaki poniedzialek taki cały tydzień jak mawiała moja babcia 🙂
Pozdrowienia dla drhumora W 1962 roku urlopowanego do pracy w młodzieżówce jako etatowy I sekretarz KP ZMS w Człuchowie.
Polecam Panu cytat z Ewangeli św. Łukasza (wszak konczył uczęszczał Pan do NSD)

…”Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome.

Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

nadużycie link skomentuj

dago 27.02.2012 23:26:52

 • @dago 23:26:52

wiem. niczego nie zarzucam. sam mam wątpliwości, natomiast znalazłem stronę , gdzie rzeczony podpisuje się Mrożewski.tylko tyle.

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 27.02.2012 23:32:28

 • @prawi co wiec 23:32:28

Tak obejrzałem przed chwilą zlinkowaną stronę .Faktycznie na samym początku imponujące duze Ż .Na blogach zaś z bez kropki.
Przepraszam za niedotyczący Pana wpis skierowany do drhumora (zbanował mnie za niewygodne treści , dlatego ta drogą dałem mu znać ,że żyję :))

nadużycie link skomentuj

dago 27.02.2012 23:50:29

 • .

No tak, ciekawa notka o tym jak to banda Fiutowców chciała zabawić się w agentów wpływu, a to tylko debil debila debilem pogania…

nadużycie link skomentuj

OHV 27.02.2012 23:58:20

 • @dago 23:50:29

na blogach „z” bez kropki , ale i bez „ł” w imieniu, a chyba naprawdę nie ma na imię Miroslaw.

nadużycie link skomentuj

prawi co wiec 28.02.2012 00:07:08

 • @prawi co wiec 00:07:08

Jedno jest pewne :Costerin ostro walczy o swoje dobre imię .Właśnie wstawił notkę na Salon24
http://wordpress.com.salon24.pl/394870,miroslaw-mrozewski-oswiadczenie-dla-opary

nadużycie link skomentuj

dago 28.02.2012 00:30:34

 • @dago 00:30:34

Ostro walczy, ale ze swoja glupotą…

nadużycie link skomentuj

OHV 28.02.2012 00:36:36

 • @dago 00:30:34

robi sie ciekawie

nadużycie link skomentuj

zwyczajnie normalny 28.02.2012 01:05:44

 • @dago 00:30:34

Agencik Mrożewski może sobie takie bajki opowiadać małym dzieciom, będzie teraz szczuł, miotał się, atakował Oparę, Łazarza, Pietkuna i wszystkich świętych, wprowadzał w obieg kolejne legendy i nazwiska, straszył sądem ale prawdy nie zakrzyczy. Rozbijactwo jego się kończy.

Ma sporo na sumieniu więc spokojnie poczekam na obiecaną sprawę sądową.

Realnie oceni sytuację każdy, jeśli sobie uzmysłowi ile czasu i zaangażowania poświęcał ten człowiek by niszczyć innych ludzi oraz inicjatywy społeczne. Normalnej osobie by się nie chciało być takim zapalczywym i monotematycznym. Taka bardziej chamska odmiana Ściosa, ale też zlecenie lub rodzaj lojalności.

nadużycie link skomentuj

zaczarowana dorożka 28.02.2012 01:47:40

 • @dago 23:26:52

Scios to nie Bączek, ale Marasek?

Tu było o Marasku:

http://carcinka.nowyekran.pl/post/28755,kto-sie-boi-lasu-smolenskiego

Wszytko już jasne?

nadużycie link skomentuj

carcajou 28.02.2012 08:17:50

 • Łazarz zna Maraska (nomen omen)

„Smutne,
zwłaszcza, że osobiście znam Mariusza Maraska. Zapukajcie do niego na FB i powołując sie na moje imię i nazwisko zapytajcie czy było to z jego wiedzą, bez jego wiedzy, przeciw niemu czy zgodnie z jego decyzją. Ciekawe co odpowie.”

http://carcinka.nowyekran.pl/post/28755,kto-sie-boi-lasu-smolenskiego#comment_237137

nadużycie link skomentuj

carcajou 28.02.2012 08:21:24

 • Marasek to kolejny pisowszczyk, który w okresie 1 Solidarności i Stanu Wojennego ma białą plamę.

U nich to reguła. Oni nienawidzą 1 S., bo była taka polska. Niektórzy byli za młodzi, aby dla bezpieki pracować, niektórzy pracowali, ale akta dokładnie wyczyszczono, to jest PiS właśnie, antypolska agentura.

nadużycie link skomentuj

Antoni1 28.02.2012 08:53:35

 • @Antoni1 08:53:35

A szafa Lesiaka kryła chyba właśnie te tajemnice. I prezes co bulgotał, że otworzy, jak zajrzał do środka, to zdębiał i szybko zatrzasną. A Lesiak śmieje się dzisiaj.

nadużycie link skomentuj

Antoni1 28.02.2012 09:00:11

 • @carcajou 08:21:24

Znam Mariusza Maraska, nawet byłem u niego w domu w Skierniewicach 8 lat temu. Myślę jednak, że z tym Ściosem to nie taka prosta sprawa. Od słynnej sprawy z Bączkiem docierały do mnie bowiem informacje, że pod Ściosem piszą rózne osoby. Mało tego, gdy była zadyma z Bączkiem (maj/czerwiec 2011) miałem przez miesiąc ponownie konto na Fejsie i wtedy Marasek sie do mnie odzywał całkiem sympatycznie. Nie sądzę by mógł byc taki dwulicowy. Osobiście uważam, że po wysypaniu sie Bączka ten wpadł w panikę i wylogował się ze Ściosa przekazując konto pod opieke równie dobrze poinformowanej osoby. Marasek był jak znalazł, a musisz wiedzieć, że to nie tylko likwidator i weryfikator WSI ale także osoba odpowiedzialna za archiwa MSW w rządzie Olszewskiego. Pisałem zresztą o nim w kontekście pewnej hipotezy dotyczącej śmierci Popiełuszki, za którą zresztą pierwszy raz zostałem zaatakowany przez Ściosa (chociaż to już była ponowna publikacja bo pierwszą przepłaciłem natychmiastową likwidacją pierwszego mojego konta „TomTomek” na S24). Tu jest trzecie wydanie, już nowoekranowe:http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/30757,o-powiazaniu-smierci-ks-popieluszki-z-bolkiem

nadużycie link skomentuj

Łażący Łazarz 28.02.2012 11:03:24

 • @Łażący Łazarz 11:03:24

Mnie doszły plotki, że Scios to nie jest jedna osoba lecz dwie … ale chyba nie ma co tego rozstrząsać, póki co.

nadużycie link skomentuj

carcajou 28.02.2012 12:40:04

 • Wbory idą czy co ?

Tak się „wszystko mleko wylało”. Czy coś przegapiłem?
Przedterminowe wybory to zwykły wybieg kolesi zmieniających władzę.
Skoro „ratlerki” polityczne skoczyło sobie do gardła to może gdzieś „teriery” puściły farbę , że gruby zwierz , świnia dzika swoją czerwoną farbę puszcza po lesie i…WSI?

nadużycie link skomentuj

jax 28.02.2012 14:23:38

 • Za „Fiutowiec” mnie się należą tantiemy !!! :P:P:P

To do OHV – hihihihihi !

„Debiut Fiutowca” tu :
http://ALEFSTERN.nowyekran.pl/post/54240,noc-krotkich-scyzorykow-w-piaskownicy-na-nowym-ekranie#comment_392527

Wcześniej nie spotkałam na NE takiego – nazwijmy to – przejęzyczenia.

To ja Costerinowi pisałam na jego blogu na NE – mściwy jak Kaszub. Podśmiewali się ze mnie, ale on taki sam kundel jak Donek. Przepraszam „rasowe” kundelki, które są wspaniałe, mają charakter i przepadam za nimi – dokarmiam, odrobaczam, leczę i podprowadzam rakarzom.

Jeśli NE archwizuje skasowane blogi to w komentarzach Costerina (blog lub komentarze) znajdzie pisownię „Mirosław Mrożewski”, chyba jakoś tak w związku z jego poturbowaniem, połamaniem kości za coś tam itd. Tak mi się to zapieczętowało w pamięci.

Lubię rasowych facetów dlatego Fiatowiec, Alef, Tomek Urbaś… no nie pasuje facetowi kreować się na primabalerinę, bo stamtąd krok do prima baleronu… Który potrafi kością w gardle stanąć gorzej niż żebro. Adama…

No i stanął.
Kto posprząta ? Wszyscy będziemy sprzątać miesiącami, nie wiem ile nas jest na NE ale to nieistotne. Fakt jest, że 3-4 osoby smrodu narobiły za 1000 śmierdzących stetryczałych pawianów.
Fiatowiec już na zawsze fiutowcem u mnie zostanie, niech ma nawet milion notek i miliardy wejść. Słupki lubią tylko głupki, czego płemieł jest najlepszym przykładem. Poważni ludzie do tych cyferek nie przykładają najmniejszej wagi – im wytarczy, że ktoś zadumał się na chwilę nad ich tekstem i kiedyś, po roku czy dwóch w jakimś swoim komentarzu (blog, forum, luźna rozmowa w realu itd.) przywoła ich słowa… Ich autorów już może nie być na świecie ale zostawili w pamięci ludzkiej trwały ślad.
Zył by żyć…
żył by umrzeć…
żył jak… rzyć…
……..

Pozdrawiam.

nadużycie link skomentuj

contessa 29.02.2012 00:35:26

 • @contessa 00:35:26

Nie byłem pierwszy, przyznaję, że pozyzzyłem go od pewnego blogera, który tak go przezwał, gdy ten napalał się do/od śpiewaczki operowej koncertującej na bliskim wschodzie.

nadużycie link skomentuj

OHV 29.02.2012 18:15:41

 • @contessa 00:35:26

Na NE z określeniem „fiutowiec” spotkałem się tu:

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/45267,sekcja-wassermanna-odpowiadam-fiatowcowi#comment_323746

Pewnie nie pierwszy raz, ale po autorce komentarza może uda się trafić do „kłębka”?

nadużycie link skomentuj

Jancio 01.03.2012 15:19:01

 • re

na główną z tym tekstem

nadużycie link skomentuj

Acontrario 02.03.2012 00:02:46

Tego samego dnia zostałem poinformowany  przez osby trzecie o tej publikacji. Napisałem do redakcji portalu nowy ekran o podanie danych osobowych autora gdyż zamieżam oddać srawe do prokuratury. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi.Tego samego dnia także  opublikowałem na innym portalu internetowym o nazwie salon24.pl oraz na portalu wordpress.com taką oto informację załączając celem pokazania redakcji nowego ekranu.pl że ta publikacja jest fałszem i przestępstwem scan mego dowodu osobistego .Niestety do dnia dzisiejszego nie ma żadnej reakcji.

http://wordpress.com.salon24.pl/394870,miroslaw-mrozewski-oswiadczenie-dla-opary

https://costerin.wordpress.com/2012/02/27/miroslaw-mrozewski-oswiadczenie-dla-opary/

oraz inne  strony  internetowe.

Miroslaw Mrozewski – Oswiadczenie dla Opary

lut27  –  z opublikowanym scanem dowodu osobistego

W związku z ukazaniem się w dniu dzisiejszym  27.02.2012 nieprawdziwych informacji dotyczących mej osoby oraz upodlenia Honoru mej rodziny oświadczam, że poniższy tekst został wysłany do red.  portalu nowy ekran.pl

Sprawa zostanie skierowana do sądu, gdyż jest to czyn kryminalny.

*** W związku z ukazaniem się na waszym portalu nieprawdziwych -oczerniających mnie osobiście oraz moją rodzinę informacji, zwracam się z prośbą o ujawnienie danych osobistych osoby, która dokonała wpisu.

http://zaczarowanadorozka.nowyekran.pl/post/54247,rozbijanie-prawicy

Opublikowano kłamliwe informacje na temat mej osoby.

Moje nazwisko Mirosław Mrozewski, drugie imię Franciszek

-ojciec Kazimierz Mrozewski

-matka Maria Mrozewska z domu Szulist.

Zmieszkały Kościerzyna 83-400 ul. dworcowa 1/1

Pisząc i zarzucając mi, że jestem człowiekiem o nazwisku MROŻEWSKI,

czyli pisane nazwisko z Z z kropka doknaliście kłamstwa .

Skojarzyliście to nazwisko z mym nickiem costerin, co oznacza, że dokonaliście złamania prawa  z premedytacją.

Sprawa zostanie skierowana do sądu .

Moje dane osobowe z poprawną pisownią są u was na portalu  od początku mej tam bytności,

więc nie jest to analfabetyzm redaktora naczelnego, lecz celowe działanie.

Wasze plany jako agentów WSI generalicji Wileckiego i waszego wodza

spod ciemnej gwiazdy Ryszarda Opary, świadczą tym samym o bezwzględności i zamiarach jakie macie względem nas -społeczeństwa Polskiego.

Podpisano

Mirolsaw Mrozewski  z Z bez kropki.

Dodatkowym dowodem w sprawie oraz potwięrdzeniem tego ze dokonano tej manipulacji świadomie i z premedytacją jest to ze jeden z redaktorow portalu nowy ekran.pl Miroslaw Jamro używający pseudonimu Pluszak jest wśród mych znajomych na portalu Facebook i ma dostep do wszystkich danych oraz zdjęć które przecież świadzą wyrażnie kim jestem. Wsrod znajomych na Facebook jest także pan Romuald Szeremietew oraz Blogerka o pseudonimie Rebeliantka czyli pani Krystyna Gużyńska zajmująca sie na portalu nowy ekran.pl sprawami prawnymi znana z zaangażowania w sprawy procesowe -sądownicze.

żadna z tych osób mając świadomość dokonywanego przestepstwa pomimo wiedzyi znajomości faktów  nie zareagowała. Romuald Szeremietew pozwolił sobie nawet jak widać na komentarz pod tą publikacją  mając świadomość ze nie reagując na tak jawne objawy łamania prawa jako były minister rządu RP  czyli człowiek świadomy dokonywanego czynu popełnia w myśl prawa przestępstwo.
Następnym dowodem na to że ta publikacja jest dziełem zespołu ludzi których wymieniłem jest fakt noc poprzedzającą tą publikację spędziłem na długiej dyskusji z redaktorem nowego ekranu.pl  Pawłem Pietkunem którą prowadziliśmy pod moją publikacją na portalu salon24.pl Gdzie w sposób oczywisty przedstawiłem mu dodatkowo dane dotyczące mej rodziny

tutaj link do strony   http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna

tutaj kopia jednej z informacji jakie jemu przekazałem.

@Pietkun | 26.02.2012 00:38

Nie stawiam sie wyzej niz Ty
Obecnie w czasie terazniejszym , po prostu jestem na podstawie faktow wyzej niz Ty.

Ty sluzysz za kase WSI i R.Oparze

Ja sluze Polsce.

Nikt w Twojej rodzinie nie skalal sie czlonkowstwem w PZPR czy ZSMP ale Ty kalasz sie byc platnym czlonkiem mafi WSI -wiec jak juz pisalem powyzej, nie odcinamy bo nic nas do tego nie upowaznia kuponow od dokonan przodkow.

Ja w przeciwienstwie do Ciebie pochodze z bardzo duzej rodziny.

Wychowywalem sie w rodzinie ktora miala ciezko pracujacych rodzicow.Zadne z nich nie splamlo sie byciem czlonkiem PZPR czy ZSMP.
Wychowywalem sie w rodzinie ktora liczyla siedmiorgo dzieci. Ja jestem trzeci z najstarszych.

Rodzina ze strony Ojca Mrozewscy ze strony Matki Szulist.

Ojciec mego Ojca byl dwa razy zonaty z drugiego malzenstwa mial syna ktory byl w czasie PRL -u byl milicjantem w Koscierzynie-lajza jeden kiedys zlapal mnie na komarku bez karty rowerowej i zabral wentyle z kol jak wracalem z ryb. Taki byl skurczybyk.

Kiedy bylo uroczyste otwrcie pomnika Jozefa Wbickiego w Koscierzynie Ojciec poszedl i chcial mu nako[pac przy ludziach do dupy =wypil sobie pare glebszych i poszedl.Posiedzial 48 i puscili.

Co z taka szmata zrobisz-k… i tyle.

Inny moj wujek ze strony Matki darl w domu pamiatkowe zdjecia rodzinne bo konczyl szkole i dostal stanowisko dyrektora PRG-u gdzies pod Koszalinem. Nie wiem czy byl w parti ale pewnie tak bo inaczej by lachudra tego stanowiska nie dostal. Rwal zdjecia pamiatkowe bo nie chcial aby mu szkodzily w karierze.
Co ztakim zrobisz –k… i tyle.

Chcesz to Ci opowiem wiecej takich histori rodzinnych nie ma sprawy.

przyslij jakiegos agenta od Opary z WSI

Adres i kontakty macie

Zapraszam

MIROSLAW MROZEWSKI2076 | 26.02.2012 03:30zablokuj
zacytowany komentarz skierowany do P. Pietkuna  zniknąl w ciągu dnia z mego Bloga na salonnie.24.pl.

po prostu został wymazany . Wysyłałem zapytania do redakcji portalu salon24.pl gdyż uważałem  ten komentarz za ważny dowód w tej sprawie.

oto kopia z poczty prywatnej

RE: Formularz kontaktowy: ukrycie postow oraz likwidacja

od: Miroslaw Mrozewski 
data: 2012-02-28 04:40:07

Witam ;

Czy moje konto zostalo znowu zablokowane ?
zniknely komentarze i nie widac pewnych wpisow dla niezalogowanych .
Prosze o informacje.

Miroslaw Mrozewski

od: Miroslaw Mrozewski 
data: 2012-02-28 05:30:24

Witam ponownie;

Szanowni panstwo poniewaz jak wam wiadomo z mego ostatniego postu bede kierowal do prokuratury sprawe przeciwko portalowi nowy ekran.pl

wczoraj w nocy prowadzilem na mym blogu dyskusje z redaktorem nowego ekranu Pawlem Pietkunem

pod tym postem oto link http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna

Sprawa dotyczy przestepstwa jakiego dokonala redakcja nowego ekranu publikujac dane osobowe innego czlowieka jako moje i nazwana mnie agentem oraz czlowiekiem ktory dziala dla sluzb.

w prowadzonej dyskusji wczorajszej nocy podawalem Pietkunowi dokjladne dane mej rodziny takze rodzicow

ten moj komentarz nie istnieje juz na mym blogu jak kilka innych w ktorych to Pietkun informowal mnie o swej rodzinie.

Sa to wazne komentarze gdyz moga swiadczyc o tym ze publikujac dane jakiegos tam Piotra Mrozewskiego -pisane z Z z kropka jako moje mieli swiadomosc tego ze jest to nieprawda i przestepstwo.

Dlatego prosze o odzyskanie wszystkich komentarzy z tej dyskusji oraz o informacje kto je wykasowal.

Ja ze swej strony opublikuje dzisiaj jeszcze szersze oswiadczenie dotyczace sprawy.

Dziekuje

od: Miroslaw Mrozewski 
data: 2012-03-01 04:27:49

Szanowni panstwo zwracam sie do was z prosba o nastepujaca informacje.

Czy z mojego wpisu http://wordpress.com.salon24.pl/393939,kac-wnet-kobylanski-skascuje-pietkuna#comment_5785245

Jest to dla mnie bardzo wazna informacja -gdyz moze posluzyc w sprawie sadowej przeciwko portalowi nowy ekran i panu R.Oparze
ktora chce skierowac do sadu.

Pisalem do was na priv. ale nie mam odpowiedzi.

Jezeli macie cokolwiek w archiwum to prosze o przeslanie mi na priv. Jestem pewien ze skasowano ma informacje na temat mnie samego oraz rodziny w ktorej pisalem o rodzicach oraz wujostwie.

Miroslaw Mrozewski

od: Pomoc Salon24.pl 
data: 2012-03-01 12:18:42

Szanowny Panie,
potrzebuję ściśliejszej informacji. Czy potrzebuje Pan jakiegoś komentarza, notki? Czyjego autorstwa? Kiedy mniej więcej wpis był publikowany?

Pozdrawiam,

od: Miroslaw Mrozewski 
data: 2012-03-01 12:27:09

Mysle ze to pani zasluga bo najwaznijeszy powrocil co prawda jest ykrywany -zwiniety ale jest

o to mi wlasnie chodzilo
dziekuje. tutaj go wklejam ponizej.

@Pietkun | 26.02.2012 00:38

Jest to o tyle dziwne że nigdy przedtem nikt z redakcji nowego ekranu pomimo jak widac otwartości z mej strony nie włączał sie w dyskusje ze mna na portalu salon 24. Ja ze swej strony od czasu kiedy zrezygnowałem z pisania dla nowego ekranu  nie miałem możliwości uczestniczyć w żadnej dyskusji

dotyczącej mej osoby na portalu nowy ekran.pl

Pomimo że miałem powody i pisemnie prosiłem redakcje nowego ekranu o pozwolenie zalogowania sie kiedy przed dwoma miesiacami ukazał sie na nowym ekranie paszkwilancki artykuł na mój temat. Odmówiono mi po prostu nie odpowiadając na prośbe nie dając tym samym możliwości jakiegokolwiek ustosunkowania sie do tego o czym pisano na mój temat. Pomimo ze jeden z redaktorow portalu zapewnial publicznie o tym ponizej   cytat

13 września br Costerin wystąpił o natychmiastowe zaprzestanie publikacji jego wpisów w portalu Nowy Ekran, więc blog Costerina został zablokowany ( nie jest skasowany, jest niewidoczny ).

Jeśli Costerin skontaktuje się mailowo z redakcją portalu i będzie chciał rozmawiać to być może zostanie nawiązany dialog.
nadużycie link skomentuj
Pluszak 14.09.2011 17:47:37

oto link do tego paszkwilanckiego artykułu  http://myszkaandmiki.nowyekran.pl/post/43500,paszkwil-na-nowy-ekran

Szkalowano  mnie na różne sposoby oraz manipulowano nazwiskiem ,osmieszajac i poniżajac

Czy można więc mieć wątpliwości co do celu nagłego pojawienia sie redaktora Pawła Pietkuna na portalu salon24.pl i spędzenia calej nocy na dyskusji ze mną

zaledwie  kilkanaście godzin przed wydaniem  zmanipulowanego artykułu na mó j temat? Autorstwa  anonima o pseudonimie Zaczarowana Dorozka.

W komentarzach do  publikacji nowego ekranu autorstwa czlowieka ukrywającego się pod pseudonimem Zaczarowana Dorożka której scan znajduje się powyżej , Bloger Alef Stern pisze;

Leżący Łazarz dał głos jako Dorożkarz hehehehe – prowokator, szydło z wora wyłazi jak jesteście żałośni…

nadużycie link skomentuj

ALEF STERN 27.02.2012 18:05:10

Podobnych stwierdzeń odnośnie twierdzenia ze Tomasz Parol red.naczelny nowego ekranu.pl jest ta osoba mozna spotkać wiecej na tym portalu

oto kolejne tym razem ustosunkowanie się do tego pytania następuje ze strony Tomasza Parola vel łażacego łazarza

@carcajou 21:37:09

Nie jestem zaczarowaną dorożką, nie mam czasu nawet na Łazarza. Ale kto wie he he he… carramba

nadużycie link skomentuj

Łażący Łazarz 24.02.2012 22:30:41

Jeżeli jest to prawda ,a mylśę ze prokuratura,policja, ma możliwości techniczne aby to sprawdzić  to będzie to oznaczało ze nie tylko jest to przestępstwo  czyli  tworzenie fikcyjnych zyciorysów ludzi jak ma to miejsce  w  moim  przypadku, lecz jest dokonywane przez ludzi zarządzających portalem nowy ekran.pl. Tomasz Parol jest z wykształcenia prawnikiem i mimo posiadanej wiedzy na mój temat -czyli znajomośći mych danych osobowych oraz tożsamosci ,wykorzystujac baze danych portalu zezwolił blogerowi o pseudonimie zaczarowana Dorożka na publikacje falszywych ,oczerniających mnie i mą rodzinę informacji . Pisze o tym sam czlowiek zwący sie Zaczarowana Dorożka cytat poniżej

5 godziny temu napisałem do Tomka Parola, że wiem coś tej całej sprawie i czy mogę na Nowym Ekranie napisać. Odpowiedział: jeżeli to prawda pisz, bo ja już mam dosyć kopania sie z koniem. Wtedy powiedziałem mu o której godzinie ma sie spodziewać notki.

Przestrzegam niniejszym prawą stronę przed rozbijactwem agenta Mrożewskiego oraz przed takimi blogerami od dezinformacji jak Stern. Bo Fiatowca i Urbasia uważam za zwykłych naiwniaków pragnacych popularności za wszelką cenę.

Agenci i cwaniacy, nie bagatelizujcie blogerów, bo zawsze wśród nich może się znaleźć cwaniak, który was zdemaskuje.

Prawnik z Wykształcenia sprawując funkcje red.naczelnego portalu internetowego,majacy baze danych osobowych ,  znający moje dane osobiste pozwala publikować artykuł człowiekowi posługującemu sie anonimem wiedząc ze jest to publikowanie nieprawdy i przestępstwo kryminalne. Zażuty pod adresem mej rodziny oraz moim  publikowane na portalu nowy ekran.pl są bardzo poważne i nie dotyczą one tylko podawania do wiadomości publicznej fałszywych faktow na temat mej rodziny i mnie osobiście . Autor twierdzi także że ja Mirosław Mrozewski urodzony 1.04.1965 w Kościerzynie.woj.Pomorskie jestem człowiekiem który nazywa się  Mirosław Mrożewski – drobna róznica kropka nad literą -z- w nazwisku ale jakże ważna biorac pod uwage że autor twierdzi;

Zająłem sie Mrożewskim na początku grudnia 2011, co było spowodowane nasileniem się jego napastliwości na ludzi związanych z Nowym Ekranem. Potraktowałem to jako zadanie detektywistyczne, gdyż lubie rozwiazywać takie łamigłowki i jako były policjant mam odpowiednie przygotowanie.

Twierdzi tak pomimo tego że dokladne moje dane ma na portalu nowy ekran .pl dostepne oficjalnie

Twierdzi ze jak wskazuja opublikowane publicznie dane osobowe vide scan mego dowodu osobistego nie jestem Mirosławem Mrozewskim synem  Mari i Kazimierza lecz całkowicie innych ludzi .Publikacja ta jest utrzymywana na portalu nowy ekran.pl od 27.02.2012  od godziny 17.02 i pomimo natychmiastowego mego pisma do redakcji oraz upublicznienia dowodu osobistego przezemnie  ani redkacja ani wlasiciele portalu nie  robia nic aby te dane zweryfikować.

Dlaczego tak sie dzieje . Powód jest jak myśle bardzo prosty i odpowiedż zawarta jest w słowach samego autora publikacji cytat poniżej;

Sprawa, która była dla mnie arcyciekawa, to absolutny brak obaw przed odpowiedzialnością sądową Pana Costerina, jego poczucie bezkarności.

Na czym więc polega moja bezkarność ?

Polega ona na tym że jak juz wcześniej wspomniałem publikuje pod wlasnym nazwiskiem Mirosław Mrozewski oraz pseudonimem Costerin. Przy czym dane sa dostępne publicznie .Wiec zrozumiale jest ze pisanie jakiejkolwiek nieprawdy bedzie powodem do oddania mnie jako autora do sadu.

Miroslaw Mrozewski ur. 01.04.1965 e-mail. costerin@operamail.com – -skype costerin- gg 5714046 -fb Miroslaw Mrozewski Kazdy kto poczuje sie obrazony,niewinnie posadzony — prosze pisac do mnie udziele blizszych informacji oraz danych osobowych

także dwa inne adresy mailowe mmrozewski@gmx.com oraz mmrozewski@hotmail.co.uk

Właśnie jawność danych osobowych i pisanie prawdy cokolwiek by nie było tematem mej publikacji  na wielu portalach internetowych czyni mnie absolutnie bezkarnym. Po prostu nie ma przestępstwa nie ma kary.

Dlaczego więc takie pisanie prawdy i nieukrywanie sie pod pseudonimami tak bardzo zainteresowalo  wymienionego powyżej osobnika i tak bardzo go nurtuje ze poswiecił kilka miesięcy na rozszyfrowanie jak to nazywa mej osoby.

Odpowiedż jest znowu bardzo prosta

Po kilku miesiącach publikowania na portalu nowy ekran.pl   postanowiłem zrezygnowac z dalszych publikacji na tym portalu ,nie chcąc być kojażony w srodowisku z ludzmi o podejżanej przeszlości. Liczne grono wysokich oficerów Ludowego Wojska Polskiego .Uwikłanych w niejasne kontakty buissnesowo polityczne. Założyciel portalu nowy ekran.pl pan Ryszard Opara udający patriote i hymanistę okazał się byc nie tylko osoba w przeszłości scigana listami gończymi na terenie Polski ,ale także czlowiekiem który ze wzgledu na łamanie prawa był aresztowany i sądzony sądownie także na terenie Australi gdzie spedził ponad 20 lat swego życia. Wiedząc że na portalu tym pozostaje ciagle wielu porzadnych ludzi spisałem dossier Ryszarda Opary oraz naswietliemł geneze powstania portalu nowy ekran.pl. Opublikowałem dwa artykuły na portalu  salon 24.pl oraz na portalu wordpress.com . https://costerin.wordpress.com/2011/11/26/parol-ryszarda-opary-nowy-kran-metna-woda/  oraz      https://costerin.wordpress.com/2011/12/04/parol-opary-od-kbw-do-goldberga-czesc-2/   Które zostały przedrukowane na wiekszość nie tylko Polskich portali ale takze gazet i innych środkow medialnych. Artkuły te został także opublikowane na portalu nowy ekran.pl lecz następnie bardzo szybko usunięte i to wlaśnie spowodowało bardzo duże zainteresowanie mediów tymi artykułami .Pan  Ryszard Opara  został zmuszony przez publicystów oraz czytelników do wygłoszenia wywiadu video celem odniesienia się do opublikowanych wiadomości . W tym  właśnie przemówieniu video nadanym przez tv portalu nowy ekran.pl Ryszard Opara ostro skrytykował  te publikacje ocenił je  jako pomówienia niezgodne z prawdą . Oświadczył ze nie wie kto opublikował te wiadomości ,nazywając jak się wraził autorów  anonimowymi oczerniaczami. Zapowiedział jednocześnie publicystom portalu nowy ekran .pl ze już wkrótce zrobi wywiad  lustracyjny w radio lub tv  aby oczyścić sie ze wszystkiego co o nim napisalem.

tutaj link do oSwiadczenia video pana R.Opary  http://www.youtube.com/watch?v=oZSLaWtFzQA

Jak już wcześniej zaznaczałem powiadomiłem redakcje nowego ekranu pisemnie że jestem do dyspozycji .Bardzo chętnie odniosę się do wszystkiego .Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Myśle że właśnie niepoinformowanie publicystów nowego ekranu o tym że wie kto jest autorem publikacji oraz brak argumentów do przeciwstawienia moim artykułom . Obiecywanie wszystkim żę wyjaśni wszelkie wątpliwości

a następnie nie dotrzymanie zadnych z tych obietnic spowodowaly  zaistnialą sytuację czyli próbe poprzez publikacje fałszywych informacji na mój temat zdyskredytowania mnie jak i mej rodziny.

08.12.2011 Redakcja portalu nowy ekran.pl wydala publikacje wzywajaca publicystow do skladania pytan do pana R.Opary ktore beda mu zadawane w wywiadzie ktory ma przeprowadzic z radio Judo  tutaj link http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/43391,pytania-do-ryszarda-opary

Publicznie poprzez publikacje  ze wzgledu na zapytania publicystow odpowiedzialem ze chetnie wezme udzial w tym przedstawieniu- link  http://wordpress.com.salon24.pl/375722,bo-ryszard-opara-sie-boi

Niestety do dnia dzisiejszego nie mam zadnej odpowiedzi z redakcji nowy ekran ani od R.Opary.

Otrzymalem natomiast wiadomosc e-mail od radcy prawnego panaR.Opary  pani Beaty Wileckiej .

Corki generala Eileckiego, jednego z dzialaczy portalu nowy ekran  i bliskiego przyjaciela pana R.Opary  -tresc ponizej.

Do Pana Mirosława Mrożewskiego

Szanowny Panie,

W związku z Pana publikacjami na temat Pana Ryszarda Opary, na mocy udzielonego mi pełnomocnictwa, w załączeniu przesyłam wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych mojego mocodawcy.

Z poważaniem,

Beata Wilecka

radca prawny

Podobne pismo dostarczono takze redakcji portalu salon 24.pl

Mimo takiego oswiadczenia ani radca prawny ani sam R.Opara nie zlozyli sprawy w sadzie . Wykazuje to jasno ze zarowno to pismo jak zapowiedzi pana Opary o wywiadzie ktory anonsowal to tylko zagluszanie prawdy oraz proba uciszenia szumu medialnego wokol mych publikacji.

Pozatem jak mozna zauwazyc pani radca prawny Wilecka takze pisze me nazwisko z –Z- z kropka . Wnioskuje wiec ze akcja z publikacja jaka ukazala 27.02.2012 na portalu nowy ekran  z falszywymi informacjami na moj temat byla przygotowywana juz duzo wczesniej. Wnioskuje wiec aby takze pania Wilecka dolaczyc do gangu przestepczego ktory  pracowal na ta publikacja.

W miedzyczasie inny publicysta nowego ekranu  o pseudonimie Demaskator odwolujac sie do mych artykulow  opublikowal kilka wpisow  ktore zawieraly zarowno moje dane jak i informacje publikowane wczesniej przezemnie –liki  http://socjologiakrytyczna.nowyekran.pl/post/47991,jak-demaskowalem-ryszarda-opare-fundatora-nowego-ekranu-cz-i

Juz po pierwszej takiej publikacji pan R.Opara wczesniej straszacy mnie radca prawnym  za ich publikacje  napisal

@grazss

Oczywiście, przepraszam obu Panów. Chodziło mi o DEMASKATORA.

Prosze nie usuwać postów Pana Demaskatora.

Jeszcze raz przepraszam.

Ukłony

nadużycie link skomentuj

Ryszard Opara 14.01.2012 10:22:54

Artykulow ukazalo sie w sumie kilka i zawieraly te same informacje ktore publikowalem.

22.02.2012 Redakcja portalu nowy ekran wydala publikacje informujaca ze wywiadu z radio Judo nie bedzie ze wzgledu na trudnosci techniczne –link http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/53605,ryszard-opara-odpowie-w-radiu-wnet-na-pytania-blogerow

Zespol redakcyjny radia Judo w komentarzach do tej publikacji oswiadczyl ze R.Opara oraz redakcja opublikowala  klamliwe informacje cytat ponizej

@wszystkich

Drodzy blagierzy i czytelnicy. Chciałem tylko krótko wyjaśnić te szczegóły organizacyjno–techniczne.

1. Radio Judo i jego ekipa byli gotowi przeprowadzić wywiad i transmitować go z siedziby Nowego Ekranu na żywo, już w pierwszym terminie w dniu 19.12.2011r.

2. Drugi termin wyznaczony był na 10.01.2012r.

3. Transmisja miała być prowadzona na żywo zarówno audio jak i video.

4. Transmisje video pod względem technicznym miała zabezpieczać profesjonalna telewizja internetowa ITTV z Lublina na strumieniach o wysokiej bitracie i dostępności serwera w wielkości 20 000 stirmow

5. Transmisje audio Radio Judo o dostępności serwera do 10 000 strimow

6. Organizacyjnie było wszystko dograne ze strony Radia Judo i ekipa była gotowa do przyjazdu do Warszawy zarówno w pierwszym jak i drugim terminie.

7. Jeżeli chodzi o warunki finansowe tak dużej transmisji były śmiesznie małe.

8. A to dlaczego Pan Ryszard Opara się nie zgodził na przeprowadzenie wywiadu to już jest jego indywidualna sprawa. Bo z rozmów z Redaktorem Naczelnym jakie przeprowadziłem wielokrotnie wynikało ze on jak i pozostała część włodarzy Nowego Ekranu godziła się na nasze warunki przeprowadzenia wywiadu.

Pozostając ze sportowym pozdrowieniem i bez zbędnych komentarzy

Grzegorz Rycak (naczelny i współwłaściciel Radio Judo)

nadużycie link skomentuj

RadioJudo 22.02.2012 21:57:55

Jak wynika z powyzszego R.Opara uparcie unikal jakiejkolwiek mozliwosci wyjasnienia  swych dziwnych koligacji oraz towarzysko finansowych i nie tylko ja padlem ofiara klamstw i falszywych publikacji redakcji nowego ekranu. Pokazuje ta sprawa takze ze redakcja oraz R.Opara zdolni sa do publikacji nierzetelnych i falszywych.

23.02.2012 Ryszard Opara przeprowadzil wywiad w radio Wnet. Niestety wywiad ten  rozczarowal cale grono publicystow gdyz pan Opara nie ustosunkowal sie do zadawanych wczesniej pytan i wielu publikujacych na poertalu nowy ekran.pl poczulo sie oszykanymi  .Nastapila ostra krytyka pod adresem R.Opary .  Wczesniej jednak opublikowalem na portalu salon 24 oraz wordpress.com artykul  w ktorym znalazly sie informacje mowiace ze zapowiadana na marzec  gazeta nowego ekranu sie nie ukaze ,poniewaz R.Opara nie ma zamiaru placic za tak wysokie koszta. Informacja ta po paru dniach zostala potwierdzona przez red.naczelnego nowego ekranu Tomasza Parola .

Tak wiec wielu poprostu zrozumialo ze skoro pan Opara wywiadem w radio Wnet osmieszyl nie tylko siebie ale takze portal a moje informacje na temat gazety zapowiadanej na marzec  zostaly potwierdzone to zapewne takze te ktore podawalem na temat zycia R.Opary musza byc prawda.

To spowodowalo znaczny odplyw publicystow z portalu oraz ostra krytyke przez najwazniejszych publicystow tegoz portalu redakcji oraz R.Opary. Jednego z glownych publicystow ktory upomnial sie o zaplate za swa prace  R.Opara po prostu wyrzucil a redakcja zlikwidowala wszystkie jego publikacje.

Mamy wiec po jednej stronie milionera Ryszarda Opare z gronem dawnych dzialczy  sluzb plus generalicje LWP  ktora pruboje budowac nowa rzeczywistosc  na starych metodach .

Nie wacha sie jak widac po publikacji falszerstw na moj temat, uzywac dawnych obrzydliwych metod upokazania i ponizania ludzi.

Po drugiej stronie jestem ja .Przecietny szary obywatel RP majacy za soba jedynie wiedze i prawde.

Wlasnie zemsta za niepowodzenie jakim jest  portal nowy ekra.pl  to motyw tej hrupy ludzi .

Zemsta poprzez  dyskredytacje mej osoby to ostania proba  ratunku dla redakcji i R.Opary .

Innego powodu publikowania tak wstretnego matactwa nie widze.

Mając na uwadze powyższe zwracam się z uprzejmą prośbą o wszczęcie postępowania karnego wobec  wyzej wymieninych osob

W zalaczniku kopia dowodu tozszamosci.

Miroslaw Mrozewski.

Reklamy

3 thoughts on “Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – policja -prokuratura-Warszawa

 1. Johnnie pisze:

  I love looking through a post that can make
  people think. Also, thank you for allowing for me to comment!

 2. Niezwykle interesujący tekst, polecam ludziom

 3. stomatolog pisze:

  Tematyka bliska każdemu, zalecam literaturę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 299 obserwujących.

Marzec 2012
Pon W Śr C Pt S N
« Lu   Kwi »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
%d blogerów lubi to: