herr thusk nie jesteś Kaszubem – list to premiera tuska

Dodaj komentarz

Luty 21, 2013 - autor: costerin

matol

Herr donald franz thusk

vel

donald Franciszek tusk pełniący z nadania żydokomuny i masoneri anty Polskiej urząd premiera III RP.

23.02.2013

– Jako syn ziemi Kaszubskiej . Polak z Kościerzyny , żądam aby przestał pan oraz pana rodzina z synem debilem na czele używać w stosunku do siebie oraz rodziny określenia Kaszub , Kaszubi.

Nie posiada pan żadnych podstaw prawnych ani moralnych do określania samego siebie oraz swej rodziny jako Kaszub , Kaszubi.

Marszałek Józef Piłsudski wypowiadając swego czasu znamienne słowa Kaszuby i Śląsk są jak obwarzanek i nierozerwalnie spinają historyczne granice Polski w jedną całość miał świadomość historyczną naszego Narodu.

Pan , herr thusk jako wykształcony przez Polskę syn narodu niemieckiego także posiada te świadomość. Jest pan świadom swej historii rodzinnej , jest pan świadom historii Kaszub.

Natarczywe przedstawianie się jako Kaszub jest celowym działaniem które ma pana uwiarygadniać w oczach opinii publicznej. Działalność kierowanej przez pana masońskiej organizacji o nazwie platforma obywatelska , organizacji która wspiera i współfinansuje na Śląsku pańskich współziomków niemieckich z organizacji ruch autonomii Śląska a na Kaszubach współziomków niemieckich z organizacji zrzeszenie kaszubsko pomorskie jest zagrożeniem dla bytu narodowego a przedstawianie się jako Kaszub służy panu jedynie do ułatwiania pracy nad demontażem naszej Ojczyzny . Demontażem który jako zadanie polityczne swej parti przedstawił pan pisemnie w Gdańsku

Pomorska idea regionalna jako zadanie polityczneAutor:  Donald Tusk

Referat wygłoszony na II Kongresie Kaszubskim w Gdańsku (12-14.06.1992). Tekst opublikowany w dokumentacji: II Kongres Kaszubski „Przyszłość kaszubszczyzny”, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Zarząd Główny, Gdańsk 1992

Czytał pan 13.06.1992 w Domu Technika w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6 między innymi te słowa .

* Doświadczenie ostatnich lat pokazuje wyraźnie, że każda zmiana nawet fragmentu rzeczywistości wymaga przyłożenia odpowiedniej siły. Stąd moje przekonanie o konieczności przekształceniaruchów regionalnych w skuteczne ruchy polityczne. Skuteczne, a więc z powodzeniem ubiegające się o władzę. Dlatago strategia Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i innych środowisk pomorskich powinna być podporządkowana w dużej mierze wyborom samorządowym i w ścisłym porozumieniu z innymi ruchami regionalnymi – parlamentaryzm. Słabość politycznej konkurencji, zniechęcenie ludzi do zideologizowanych i oderwanych od lokalnych konkretów partii politycznych, to dodatkowe przesłanki do podjęcia tej pracy *

 

 

ostra krytyka pańskiej anty polskości obecnych tam wówczas ks. prof. Pasierba, posłów z WAK Alojzego Szablewskiego i Feliksa Pieczki

niestety utonęła w odmętach pseudopolskiej telewizji i radia.

W przeciągu dziesięciu ostatnich lat udało się panu jak na pruskiego potomka przystało zrealizować wiele z założeń programowych które pan głosił jako zadania polityczne swej partii .

Utworzenie kontrolowanej i finansowanej przez pana współziomków niemieckich oraz ich odwiecznych towarzyszy walki rosjan , masońskiej organizacji o nazwie platforma obywatelska.

Likwidacja najbardziej pro polskich polityków , dowódców sil zbrojnych , obrońców polskiej waluty i patriotów .

Wasze żydokomunistyczne media podały datę 10.04.2010. jako datę śmierci 96 ciu obywateli RP z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele , zaginionych w tajemniczych okolicznościach i zamordowanych Bóg i pan tylko raczyć wie gdzie.W sumiedotychczas 137 Ludzi nauki,polityki i wojska , którzy w okresie ostatnich kilku lat zginęli w tajemniczych okolicznościach.

Likwidacja polskiego przemysłu , lichwiarska wyprzedaż majątku pokoleń pracujących Polaków.

– Likwidacja polskiego szkolnictwa , nauki , kultury.

– Doprowadzenie do skrajnej nędzy tysięcy rodzin Polskich.

– Odebranie domów , mieszkań Polskim rodzinom i przekazanie ich w ręce pańskich niemieckich współziomków. Najwięcej naturalnie na Kaszubach i Mazurach.

Jednakże jako syn pruskich żydów sprowadzonych do Polski , a także historyk zdaje pan sobie sprawę z dziedzictwa , kultury i przywiązania do Boga PolakówKaszubów.

Na nas w przeciwieństwie do pana cioci nie czeka w Gdańsku zacumowany Die Wilhelm Gustloff ein Passagierschiffder nationalsozialistischenOrganisation Kraft durch Freude

My Polacy – Kaszubi jesteśmy u siebie i pomimo organizowania w Kołobrzegu sesji wyjazdowej niemieckiej partii socjalistycznej która zakończyła obrady przed kilkoma dniami musi pan pamiętać . My Kaszubi trzymamy z Bogiem.

Nie ma Kaszub bez Poloni a bez Kaszub Polszci.

Zrozumiała jest , aczkolwiek nie akceptowana pańskanienawiść do Polski a Kaszubów w szczególności , mając na uwadze fakt skazania pańskiego dziadka herr donalda franza thusk-a na kare śmierciprzez Gryf Pomorski za gwałty, rabunki i szmalcownictwo dokonywane w czasie drugiej wojny światowej na Kaszubach .

Zrozumiała jest odwetowa akcja pańskich szturmowców w Gołubiu nieopodal Kościerzyny którzy zdemolowali krzyż postawiony na pamiątkę dowódcy Gryfa Pomorskiego por. Dambka.

Jednakże nie do zaakceptowania jest fakt ze przy całej swej działalności określa się pan jako Kaszub.

Jest pan tylko i wyłącznie potomkiem pruskich żydów . Potomkiem niemieckiego szmalcownika który uniknął kary śmierci z rak Polskiego podziemia uciekając do armii niemieckiej hitlera.

Kaszubem pan nigdy nie był , nie jest i nie będzie. Bo Kaszub to Polak .

Aby w pełni zrozumiał pan kim jesteśmy , kim są Kaszubi , a pan nigdy nie będzie , przesyłam panu w załączniku list dzieci i nauczycieli ( jednym z nich widoczny podpis ) był także późniejszy dowódca Gryfa Pomorskiego por. Dambek.

List znaleziony podczas prac przygotowawczych na terenie elektrowni jądrowej Żarnowiec w latach 80 tych.

List z 11.11.1928 roku.

 

dambek1

Podpisano

Mirosław Mrozewski 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 299 obserwujących.

Luty 2013
Pon W Śr C Pt S N
« Maj   Mar »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
%d blogerów lubi to: