Sprawcy holocaustu żydów nie dostaną miejsca na multiplex -sie

Dodaj komentarz

Luty 23, 2013 - autor: costerin

Gdzie zapadają decyzje w sprawie miejsc na multiplex Polska.

Na pewno nie jest to tak zwany polski sejm,senat czy KRRiT.

Banda renegatów sprawujących urzędy w tak zwanej III RP ma wpływ tylko na to co może okraść , ale to także nie do końca .

 

Likwidacja kościoła katolickiego to jedno z najważniejszych zadań obecnej ekipy pod przewodnictwem renegatów tuska i komorowskiego na terenie Polski i nawet jeśli miliony nas Polaków wyjdą na ulice ani tusk ani prezydent uzurpator komorowski nie są władni wydać sygnału do przyznania miejsca na multiplex Polska , tv Trwam.

 

Nie od nich to zależy, oni są tylko marionetkami mocodawców i decydentów.

 

Chrześcijaństwu została wypowiedziana wojna totalna , kościół ma zostać dostosowany do wymogów lemingów i jajogłowych pokoleń . Katolicy , mohery modlące się do Boga jako zagrożenie nowoczesnego świata muszą zniknąć , muszą bo są odpowiedzialni za cale zło światowe nie wyłączając holokaustu żydów.

 

 

The Holocaust was Caused by the Church, not Just Hitler

 

 

Holocaust to wina Kościoła a nie tylko hitlera.

 

Dowodzi w swej najnowszej publikacji Ted Belman autor i publicysta żydowski piszący dla wielu gazet i portali izraelskich .

 

W opublikowanym 21.02.2013 artykule pod wyżej wymienionym tytułem , który ukazał się między innymi na stronie Arutz sheva 7 – Izraeli National News , autor zwinnie manipulując faktami historycznymi stara się dowieść że holokaust żydów to wina wewnętrznej polityki Kościoła Katolickiego i dowodzi że hitler był jedynie ofiara nienawiści Kościoła do żydów , gdyby nie Kościół Katolicki nie byłoby holocaustu twierdzi autor.

 

Autor analizuje pogromy żydów europejskich w średniowieczu , nie wspomina jednak ani słowem o Polsce jako ratunku dla nich , ani o tym ze to właśnie Polska została określona przez żydów jako ziemia święta – jak sami żydzi nazwali Polskę w owym czasie.

 

Wychwala jednak rewolucje francuską , jako jedyny objaw litości nad żydami w europie.

Francja i niemcy zapoczątkowały wolność żydom w europie . Jednakże na wschodzie europy , czyli w rosji i Polsce żydzi zostali zmuszeni do wstępowania do partii bolszewickich , ponieważ Kościół Katolicki nie pozwalał im po prostu żyć , pisze Ted Belman.

 

Ted Belman to znany i ceniony w kregach literackich nie tylko izraela ale także swiata publicysta.

Kiedy tak znany czlowiek siega po tak wyrafinowane manipulacje , oznacza to tylko jedno , czynione jest to z calym wsparciem finansjery medialnej .

 

W odróżnieniu od naszych polskich gazet i portali internetowych , publikacje te ukazują się w języku angielskim i są czytane w wielu gazetach i portalach internetowych przez miliony ludzi na świecie.

 

Słowo żyd kiedy pojawi się na jakimkolwiek portalu internetowym w Polsce uruchamia od razu czerwoną latarnie w redakcjach, administratorzy dostają spazmy ze strachu i takie wpisy natychmiast są blokowane a autorzy banowani.

Polskie internetowe grajdoły udające niezależne , a raczej ich właściciele i administratorzy to po prostu nieuki i zasmarkani chłopcy w krótkich spodenkach , trzęsący się ze strachu w obawie przed utratą możliwości publikacji dla garstki czytających.

 

Michnika i obecnego ambasadora izraela boją się bardziej niż faktu że Polska tonie , że jest rozrywana i poniżana , że chyli się ku upadkowi .

 

Bardziej jednak przerażająca jest sytuacja w kręgach tak zwanych partii opozycyjnych III RP.

 

Po przeczytaniu publikacji Teda Belmana zapoznałem się z dostępnymi zapisami żydowskiego parlamentu europejskiego EJP który obradował 28.01.2013 w Krakowie.

 

Jednym z omawianych tematów był wpływ i rola Kościoła Katolickiego na odradzające się w europie ruchy nazistowskie.

 

EJP na posiedzeniu w Krakowie wydal uchwale ostro potępiającą Węgry i Estonię określając te państwa jako nazistowskie .

 

Pisałem już kilka razy do posła PIS Jarosława Selina który brał udział w tych obradach jako poseł do EJP wraz z kilkoma członkami posłami PO.

 

Prosiłem o odpowiedz na pytanie – czyim jest pan posłem ,naszym Polskim czy ichnim jarmułkowym?

 

Kiedy prosił PIS o głosy nas Polaków moja reakcja była natychmiastowa do urny i oddaje głos na PIS. Dzisiaj kiedy pytam posła Selina , reakcji brak.

 

 

Kto więc decyduje o miejscu na multiplex-sie ?

Każdy Polak musi sobie odpowiedzieć sam.

 

Ale pamiętajmy , twórcom holocaustu żydowskiego na pewno go nie przyznają.

 

Bo to Kaligula decyduje o losie bydła katolickiego.

 

http://www.israelnationalnews.com/Articles/Article.aspx/12905#.USgnm6eq7Ye

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 299 obserwujących.

Luty 2013
Pon W Śr C Pt S N
« Maj   Mar »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
%d blogerów lubi to: