Komandosi z elitarnej niemieckiej GSG – 9 oraz Michał i Kasia Tusk pilnują STASI akta Donalda Tuska.

Dodaj komentarz

Lipiec 21, 2013 - autor: costerin

12 Lipca 2013 przedstawiłem oraz opublikowałem korespondencje pracownika naukowego niemieckiego urzędu BtSU -urzędu archiwów państwowych republiki Niemiec potwierdzające istnienie akt obecnego premiera tak zwanej III RP donalda tuska ,zarejestrowanego jako IM – inoffizieller mitarbeiter – nieoficjalny współpracownik STASI pseudonim OSCAR.

https://costerin.wordpress.com/2013/07/12/donald-tusk-kryptonim-oscar-akta-mfs-stasi/

Dzisiaj celem zrozumienia dlaczego tak trudno wyciągnąć je na światło dzienne , polecam zapoznać się z filmem , który rzuca światło na ten problem.

Film ten pokazuje drogę oraz pajęczynę prawną jaką trzeba przebyć aby zapoznać z aktami tajnymi urzędu BtSU. Zaznaczyć należy , co zobaczyć można także na filmie , ze nawet uzyskanie zgody urzędu nie gwarantuje pełnego wglądu w akta . Bohater filmu dostał prawo zapoznania się z aktami jednego z wierchuszki niemieckiej polityki , jednakże akta te w 99% zostały ocenzurowane , a resztę mógł przeglądać w towarzystwie urzędnika.

Niemieckie prawo stanowi , ze akta tajne mogą zostać udostępnione jedynie za zgoda osoby której te akta dotyczą. Po śmierci tej osoby , decydentami prawnymi zostaje najbliższa rodzina , zona , dzieci.

Akta tajne urzędu BtSU dotyczące elity politycznej znajdują się pod szczególną ochroną i są zdeponowane w specjalnych magazynach na terenie elitarnej jednostki antyterrorystycznej o nazwie GSG – 9. znanej przede wszystkim z akcji odbicia porwanych przez terrorystów sportowców Izraela podczas olimpiady w Monachium.

Właśnie w tym specjalnym depozycie znajdują się także akta kapusia STASI donalda tuska vel OSCARa.

Dlaczego Polacy nie mogą , dotychczas nikt o to się nie starał , zapoznać się z aktami premiera kraju w którym żyją .

Także na to pytanie odpowiada ten film . Sprawa akt Eichmana jako klucz.

Gaby Weber redaktorka pracującą w Niemczech oraz Argentynie swego czasu postanowiła zapoznać się z aktami Eichmana , szybko jednak się okazało ze z akt Eichmana zrobiły się akta Adenauer.

Okazało się ze kanclerz K. Adenauer oraz jego gabinet od samego początku ułatwiali życie zbrodniarzowi Eichmanowi , płacąc także rządowi Izraela łapówkę w wysokości 630 milionów marek niemieckich . Wszystko po to aby wszelkie powiązania Adenauera z Eichmanen nie ujrzały światła dziennego. Gaby Weber pozbawiona w końcu prawa przeglądania akt Eichmana od lat procesuje się z urzędem BtSU.

Akta OSCARa vel donalda tuska , których kopie według danych BtSU posiada także urząd USA .

– Ja jestem przekonany ze także putin ma je na swym biurku –

to zapewne także wielka bomba zakazanych informacji. Dlatego zapewne nigdy od 1989 roku żaden rząd III RP , żadna kadencja sejmu , senatu oraz IPN , żadna partia polityczna , oraz żadne większe medium informacyjne nie ośmieliły się nawet  dotykać tematu .

Donald Tusk już nie posiada obywatelstwa niemieckiego i jak poinformowała mnie pracownik BtSU pani Weiss wystarczy osobista zgoda premiera tak zwanej III RP aby uzyskać pełny dostęp do jego akt STASI.

Dlaczego więc milczą wszyscy dookoła i nie podejmują żadnych działań ?

Czyżby DT tym co maja na niego Niemcy trzymał za ryje wszystkich ?

Absolutnie wszystkich w tak zwanej III RP ?

W mądrej księdze jest napisane Po czynach Ich Poznacie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

Dołącz do 299 obserwujących.

Lipiec 2013
Pon W Śr C Pt S N
« Czer   Sier »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
%d blogerów lubi to: